The X-Files'tan ilk fotoğraflar geldi

The X-Files'tan ilk fotoğraflar geldi
Televizyonun efsane ikilisi Mulder ve Scully'nin ekranlara döneceği geçtiğimiz mart ayında kesinleşmişti. Sonunda yeni bölümlerden ilk görseller de paylaşıldı.

1993-2002 yılları arasında yayımlanan X-Files hem gönüllere taht kurmuş, hem de bir klasik halini almıştı. Başrollerinde David Duchovny ve Gillian Anderson'ın yer aldığı dizi altı yeni bölümle tekrar izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Ancak bu bölümlerden önce The X-Files'tan ilk fotoğraflar Entertainment Weekly'ye özel olarak yayımlandı. Fotoğraflarda Duchovny ve Anderson'ın yanı sıra Joel McHale ve Annet Mahendru da yer aldı. Bu fotoğraflarda özellikle Scully'nin alışılmış kızıl saçlarıyla görünmemesi dikkat çekiyor. X-Files dizisinden sonra saç rengini değiştiren Gillian Anderson yeniden Dana Scully rolüne bürünmek için saçlarını kızıla çevirmemiş gibi görünüyor. Öte yandan ikiliyi son görüşümüz üzerinden oldukça uzun bir zaman geçtiği de belli oluyor. Bu altı bölüm içinde Mulder ve Scully'nin neler yaptığını öğrenecek miyiz, hikaye ne şekilde başlayacak büyük merak konusu. 

Tabii bu fotoğraflarda görünen ve X-Files dünyasına yeni katılan isimler de var. Bunların başında Community dizisiyle tanıdığımız Joel McHale geliyor. Paylaşılan bilgilerde McHale'ın bir program sunucusuna hayat vereceği ve Mulder ile Scully'den paranormal aktivite incelemesi yapmalarını isteyeceği anlaşılıyor. Öte yandan The Americans'tan aşina olduğumuz Annet Mahendru ise devamlı olarak uzaylılar tarafından kaçırıldığına inanan Sveta karakterine hayat verecek. The X-Files, 24 Ocak'ta "My Struggle" bölümüyle geri dönecek. Hemen ardından 25 Ocak'ta dizinin ikinci bölümü de ekranlara gelecek. The X-Files'ın bu altı yeni bölümünün iyi reyting alması halinde dizinin kalıcı olarak televizyona geri dönebileceği düşünülüyor.

Entertainment Weekly'nin "Özel" uyarısıyla yayınladığı fotoğrafların tamamına bakmak için tıklayınız!Kaynak: EW.com
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER