The Walking Dead'in 6. sezon çekimleri başladı

The Walking Dead'in 6. sezon çekimleri başladı
AMC'nin milyonlar tarafından takip edilen dizisi The Walking Dead sonbaharda ekrana dönmeye hazırlanıyor. Dizinin ilk bölüm çekimleri şimdiden Amerika'nın Georgia Eyaleti'nde başladı.

Beşinci sezonu merak uyandırıcı bir şekilde sonlandıran The Walking Dead ekibi heyecan dolu bir bölümle izleyicilerle buluşmayı planlıyor. Üstelik dizi ekibinin bu heyecanı setten çekilen bir videoyla bizlere yansıyor. Bu videoda izleyicilere dizide Abraham karakterini canlandıran Michael Cudlitz eşlik ediyor. The Walking Dead'in zombiler ve ölümle dolu karanlık dünyasının aksine bu videoda karşımızda çok neşeli bir ortam var. Oyuncular her zaman olduğu gibi yeni bölümlere dair detay vermekten kaçınıyor. Ancak herkes altıncı sezonda çok büyük gelişmeler yaşanacağından bahsediyor. Öte yandan Morgan karakterinin beşinci sezon finalinde diziye dönmesi izleyicilerde olduğu kadar ekipte de heyecan yaratmış durumda. Morgan'ı canlandıran Lennie James diziye geri dönmeyi "Hem sanki hep burdaymışım hem de ilk defa geliyormuşum gibi." sözleriyle anlatıyor. 

Videoda ayrıca Lauren Cohen, Christian Serratos, Danai Gurira ve Sonequa Martin-Green gibi oyuncular da yer alıyor. Özellikle Christian Serratos, The Walking Dead'in milyonlarca hayranına "Her şey için teşekkürler. Hepimiz sizi çok seviyoruz. Yara bereler, şu ayakkabıları giydikten sonra kaybettiğim ayak parmaklarım... Hepsi sizin için. Sizin gibi hayranlara ve desteğinize sahip olduğumuz için çok mutluyuz." sözleriyle teşekkür ediyor. 2 dakika 45 saniyelik bu kısa video Michael Cudlitz'in "Altıncı sezon harika olacak. Sezonun ilk bölümü aklınızı başınızdan alacak." sözleriyle son buluyor. Bu videoyu haberin sonunda bulabilirsiniz.

The Walking Dead, 16 bölümden oluşan altıncı sezonuyla 11 Ekim'de ekranlara dönecek. Ondan önce kardeş dizisi Fear The Walking Dead ağustos ayında izleyicilerle buluşacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER