Aşk Zamanı, Atv'de ekrana gelmek için gün sayıyor!

Aşk Zamanı, Atv'de ekrana gelmek için gün sayıyor!
Kabadayılık’tan emekli bir ‘baba’ ve kızlarının komik, aşk dolu hikâyesi...”

Yapımcılığını Medyalab’ın üstlendiği, başrollerini Yavuz Bingöl, Deniz Uğur, Ali Ersan Duru, Bekir Aksoy, Burcu Binici ve Nihan Balyalı’nın paylaştığı dizinin çekimleri Fethiye-Köyceğiz’de devam ediyor.

Romantik komedi tadındaki hikâye, bir Kabadayı’nın eşinin vefatının ardından, kirli işleri bırakıp beş kızının huzuru için sakin bir kasabaya yerleşmesiyle başlıyor.

Türkiye’nin sayılı kabadayılarından olan Orhan (Yavuz Bingöl), eşinin vasiyeti üzerine, “babalar meclisini” toplayarak kabadayılıktan emekli olmaya karar veriyor. Tüm “babalar” Orhan’ın bu kararı üzerine bir de şart koşuyor; İstanbul'u terk edecek, bir daha ne bu şehre ne de eski işine dönemeyecektir. Orhan, bu şartları kabul ederek, kızlarıyla küçük bir Ege kasabasına gidiyor. Belediye başkanı Reyhan (Deniz Uğur), Orhan’ın kasabaya gelmesiyle çok tedirgin oluyor. Emekli bir kabadayının yeni hayatı ve babalık görevi böylelikle başlıyor.

Orhan, emekli kabadayı olmayı, en önemlisi de işleri nedeniyle hep uzak kaldığı kızlarını sahiplenerek baba olmayı nasıl başaracak? Beş kızı olan bir kabadayı, emekli olup sakin bir yaşamı seçebilir mi? Bu sorular Aşk Zamanı’nda yanıt bulacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER