Kocamın Ailesi, sezon finaliyle ekrana geliyor!

Kocamın Ailesi, sezon finaliyle ekrana geliyor!
Yayınlanmaya başladığı ilk günden beri Türk halkının severek izlediği Ar Ailesi’nden, gün yüzüne çıkacak gerçekler yeni sezonda herkesi ekran başına kilitleyecek…

Dizinin bu kadar sevilmesinin sebeplerinden birinin de oyuncusundan, set ekibine herkesin dostluklarına ve samimiyetine bağlayan Kocamın Ailesi dizisinin yapımcısı Banu Akdeniz “Final bölümü çok heyecanlı ve güzel bir bölüm oldu, akabinde yine enerjisiyle, sıcaklığıyla ve gelişen sürpriz olaylarıyla yeni sezona geri döneceğiz. Biz birbirinden kopamayan bir aile olduk bu yeni sezona bizim daha enerjik hazırlanmamızı sağlıyor. Bizde sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.

Yapımcılığını Mia Yapım Banu Akdeniz’in üstlendiği, senaryosunu Nuray Uslu, Şeyda Delibaşı ve Verda Pars’ın yazdığı, yönetmen koltuğunda ise Kemal Uzun’un bulunduğu dizinin başrollerini, Gökhan Alkan, Yeliz Kuvancı, Ayşenil Şamlıoğlu, Erman Okay, Durul Bazan, Zuhal Yalçın, Füsun Kostak, Buse Arslan, Beren Gökyıldız, Ahmet Kayakesen, Genco Özak, Murat Okay, Kadir Kandemir, Melisa Doğu, Muharrem Gülmez, Gizem Birdan, Kaan Küçük ve Kenan Bal ve Yeşim Salkım ve Cengiz Bozkurt ve Yıldız Kültür paylaşıyor.

Kocamın Ailesi dizisi 51. bölüm sezon finaliyle 25 Haziran Perşembe saat 20:00’de Fox Tv’de…
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER