Game of Thrones San Diego Comic-Con ile geri dönüyor

Game of Thrones San Diego Comic-Con ile geri dönüyor
Dünyanın en büyük çizgi romanı fuarlarından San Diego Comic-Con International bu sene 9-12 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek. Son 10 yıldır çizgi roman fuarı olmanın ötesine geçen etkinlik, Hollywood ve oyun şirketlerine de ev sahipliği yapmayı başlamıştı. Yılın bu zamanları “Neden San Diego’da değiliz?” diye sitem etmemize neden olan fuarda, en çok izlenen dizilerin ekipleri boy gösterecek.

HBO’dan gelen onaya göre, Game of Thrones ekibi de bu sene Comic-Con katılımcıları arasında yer alıyor. 10 Temmuz 2015 Cuma günü California yerel saatine göre 14:30’da gerçekleşecek Game of Thrones panelini, dizinin ciddi bir fanı olan Amerikalı ünlü komedyen Seth Meyers modere edecek.

Peki, dizi ekibinden kimler katılacak? Game of Thrones yıldızılarından Alfie Allen (Theon/Reek), John Bradley (Samwell Tarly), Gwendoline Christie (Brienne of Tarth), Liam Cunningham (Ser Davos Seaworth), Natalie Dormer (Margaery Tyrell), Conleth Hill (Varys), Hannah Murray (Gilly), Sophie Turner (Sansa Stark), Carice van Houten (Melisandre) ve Maisie Williams (Arya Stark) şimdilik katılımı kesinleşen isimler. Kamera arkasından ise yapımcı Carolyn Strauss ve yönetmen David Nutter panele katılacak. Game of Thrones’un yaratıcıları David Benioff ve Dan Weiss, ayrıca yeni romanı Kış Rüzgarları’nı yazmaya odaklanan George R.R. Martin bu sene Comic-Con’u es geçecekler.

Asıl merak edilen nokta ise Jon Snow karakterini canlandıran Kit Harington’ın sürpriz bir katılım gerçekleştirip gerçekleştirmeyeceği. Ne de olsa, birinci sezonda aramızdan ayrılan Jason Momoa (Khal Drogo)’nın önceki katılımını göz önünde bulundurursak, Kit Harington’ın katılımı dizide öldürülen bir karakterin Comic-Con’da yer alması anlamında bir ilk olmayacaktır. Jon Snow’un akıbeti konusunda birçok spekülasyonun döndüğü dönemde, Kit Harington dizi ekibiyle birlikte panele katılır mı göreceğiz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER