Rosario Dawson Daredevil'ın 2. sezonu hakkında konuştu

Rosario Dawson Daredevil'ın 2. sezonu hakkında konuştu
Daredevil dizisinde Claire Temple karakterini canlandıran Rosario Dawson dizinin yeni sezonu, Punisher'ın hikayeye dahil olması, Netflix'te genişleyen Marvel Evreni ve kendi karakteriyle alakalı merak uyandıran açıklamalarda bulundu.

MTV News'a konuşan ünlü oyuncuya Marvel'ın her geçen gün genişleyen dünyasına dahil olmakla ilgili düşünceleri soruldu. Dawson, "Dizide Claire Temple ve Gece Hemşiresi (Night Nurse) karakterlerinin bir araya gelmesi bile Marvel dünyasını değiştiriyor. Böylece A) Sonunda Marvel Evreni'ne katılabilmiş oldum. Hem de Marvel Evreni'ni değiştiren bir şekilde... Bu şahane. B) Hikayenin nereye gideceğine dair hiçbir fikrim yok. Matt Murdock'la bir yakınlaşma yaşıyordum, şimdiyse Luke Cage ve Jessica Jones geliyor." sözleriyle düşüncelerini özetledi. 

Tıpkı Rosario Dawson'ın da belirttiği gibi Claire Temple ve Gece Hemşiresi (Night Nurse) karakterlerinin bir araya gelişiyle Daredevil sevenler yepyeni bir sürü ihtimalle karşı karşıya. Bunlar arasında Claire Temple'ın Luke Cage ve Jessica Jones'ta görünmesi de yer alıyor. Böylece Claire, Netflix'teki Marvel dizilerini bir araya getiren faktör olabilir. Dawson da aynı görüşte olmalı ki düşüncelerini "Nasıl geri gelmemi istediklerine dair hiçbir fikrim yok. Ancak herkesi ve her şeyi bir araya getiren bir karakterim olduğunu bilmek olduça güzel." sözleriyle dile getiriyor.

Elbette Daredevil'ın ikinci sezonuyla ilgili en fazla merak edilen faktörlerden birisi Punisher. Punisher'ın Daredevil'a katılacağı açıklandığından beri dizinin hayranları büyük bir heyecanla yeni sezonu beklemeye başladı. Peki ama bu yeni karakter Daredevil'a neler katabilir? Rosario Dawson'a göre bu gelişme dizinin kalitesini daha da yükseltecek. Oyuncu Punisher meselesiyle ilgili olarak "Matt Murdock ilk sezonda neredeyse Punisher gibi davranıyor. Sınırı defalarca aşan Matt'le Punisher'ın ne şekilde bir araya araya geldiği ve nasıl farklılaştıklarını görmek ilginç olacak." diyor.

İlk sezonuyla büyük övgüler toplayan ve çizgi roman hayranlarının beğenisini kazanan Daredevil'ın tam olarak ne zaman ekranlara döneceği henüz belli değil.

kaynak: ign.com
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER