Aaron Paul 'The Way' ile televizyona geri dönüyor

Aaron Paul 'The Way' ile televizyona geri dönüyor
Beş sezon boyunca ekrana gelen ve büyük ilgi gören Breaking Bad'de Jesse Pinkman rolüyle tanıdığımız Aaron Paul ufak ekrana dönmeye hazırlanıyor. Paul'un Hulu için hazırlanan The Way'de rol alacağı açıklandı.

Senaryosunu Parenthood'la tanıdığımız Jason Katims'in kaleme alacağı dizi tartışmalı bir inanç grubununda yer alan Cleary ailesini merkezine alacak. Aaron Paul dizide Eddie Cleary karakterini canlandıracak. Eddie, kendisine The Way (Yol) adını veren bir gruba üyedir. İşçi bir ailenin çocuğu olarak büyüyen Eddie, bu grubu daha iyi bir hayata geçiş için kaçış bileti olarak görmüştür. The Way ile geçirdiği dönemin ardından eve dönen Eddie, karısına mesafeli ve duygusuz görünmektedir. Bu yüzden de Michelle Monaghan'ın (True Detective) canlandıracağı eşi, Eddie'nin kendisini aldattığını düşünmektedir. Aslında Eddie evden uzaklaştığı zamanlarda The Way grubuyla ilgili gerçeği bildiğini iddia eden gizemli biriyle görüşmektedir. Bir yandan bu grupla çalışma devam eden Eddie, sonunda tüm inandıklarını alt üst edecek gerçekle yüzleşecektir. Bölümleri bir saat uzunluğunda olacak bu dizi, her bölümünde sahip olduğumuz hayatla, istediğimiz hayat arasında sıkışıp kalma durumunu derinlemesine ele alacak.

Aaron Paul'un aynı zamanda yapımcı olarak da görev yapacağı dizi Netflix ve Amazon gibi bir seç - izle platformu olan Hulu'da yayımlanacak. 10 bölümden oluşan The Way'in çekimlerine bu yaz başlanması ve dizinin kış aylarında ekrana gelmesi bekleniyor.Kaynak: HollywoodReporter
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER