Simpsonlar boşanıyor mu?

Simpsonlar boşanıyor mu?
Uzun yıllardır ekrana The Simpsons'ta Homer ve Marge ikilisinin boşanacağı dedikoduları internetin en çok konuşulan meselelerinden birisi haline geldi. Gelin hep birlikte bu iddia nasıl ortaya çıktı ve gerçekte ne olacak bir bakalım.
Geçtiğimiz haftasonu The Simpson'ın yapımcılarından Al Jean, Marge ve Homer'ın gelecek sezon boşanacağını açıkladı.“Every Man’s Dream” bölümünde Homer'ın genç bir eczacı olan Candace'le yakınlaşmasının ardından, Marge ondan boşanmak isteyecek. Üstelik Candace karakterini Girls dizisinden tanıdığımız Lena Dunham seslendirecek. Ona Girls dizisindeki rol arkadaşları da bölümde eşlik edecek. 
Elbette Marge'la Homer'ın ayrılacak olması The Simpsons izleyicilerinin fazlaca odaklandığı bir konu oldu. Herkes bu ayrılığın kalıcı olup olmayacağını merak etmeye başladı. Bunun üzerine Al Jean ikilinin ayrılmayacağını, onların ilişkisinin güçlü olduğunu açıkladı. Üstüne The Simpson'ın resmi Twitter hesabı üzerinden de bir açıklama geldi.

Şimdiye dek hep ceza alması sebebiyle kara tahtaya bir şeyler yazması gereken Bart bu sefer "Homer ve Marge ayrılmıyor." yazdı. Tweetin altında da "Retweetleyin ve iddialar son bulsun!" denildi.
Ancak bu tweet de iddiaların son bulmasına neden olmadı. İzleyiciler Bart'ın annesiyle babasının ayrılığını kabullenememe ihtimalini göz önünde bulundurarak her ihtimali değerlendirdi. 
Bunun üzerine aynı hesaptan İspanyolca "Marge ve Homer sonsuza kadar!" tweeti paylaşıldı.
Tüm bu açıklamalar The Simpsons takipçileri henüz tam anlamıyla ikna olması için yeterli olmadı. Henüz ikilinin geleceği bir netlik de kazanmadı ancak Homer ve Marge'ın evliliği bölümlük bir macera ardından sonlanmayacak gibi görünüyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER