Kadir Doğulu ve Leyla Lydia Tuğutlu'nun sunacağı Elidor Miss Turkey Star'da!

Kadir Doğulu ve Leyla Lydia Tuğutlu'nun sunacağı Elidor Miss Turkey Star'da!
Star’ın düzenlediği Elidor Miss Turkey 2015 Güzellik Yarışması’nın final gecesi sahne şovları, güzelleri, ünlü isimlerden kurulu jürisi ve konukları ile tam bir görsel şölene dönüşecek. Elidor Miss Turkey 2015’in büyük finalini Kadir Doğulu ve 2008 Türkiye Güzeli Leyla Lydia Tuğutlu birlikte sunacak.

Gecenin sürprizi ise Kenan Doğulu ve Ayşe Hatun Önal.  Pop müziğinin starları şarkıları ve sahne şovlarıyla geceye damgasını vuracak.

Yarışmanın Büyük Jürisi

Finalde, Türkiye Güzeli’ni seçecek isimler arasında; Hıncal Uluç, Okan Bayülgen, Mehmet Ali Erbil, Çağla Şikel, Gizem Karaca, Nuri Soysal, Şükrü Dinçer (Elidor) ve  Can Sandıkçıoğlu yer alacak.

İlk Dört Türkiye’yi Temsil Edecek

Yarışmada birinci gelecek güzel ülkemizi Miss World (Dünya Güzellik), ikinci güzel Miss Universe (Kainat Güzellik Yarışması), üçüncü güzel ise Miss Earth’de temsil edecek. Yarışmada dördüncü seçilen güzel Miss International ilan edilecek.

Kızları Kim Giydirecek?

Her yıl güzeller kadar konuşulan gecenin kostümlerini modacı Raşit Bağzıbağlı hazırladı. Koreografi ise Yasin Soy’a ait. Elidor’un uzman ekibinden Kemal Baykar ve ekibi kızların saç ve makyajlarını yaptı.

Yarışma 11 Haziran Perşembe akşamı saat 20:30’den itibaren canlı yayınla Star’da ekrana gelecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER