Emre Kınay, Güneşin Kızları'nda senaryo gereği Evrim Alasya’ya evlenme teklif etti!

Emre Kınay, Güneşin Kızları'nda senaryo gereği Evrim Alasya’ya evlenme teklif etti!
Kanal D’nin, yapımını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Sadullah Celen’in yaptığı, senaryosunu Deniz Dargı ve Cenk Boğatur’un kaleme aldığı Güneşin Kızları, oyuncu kadrosunda; Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Meltem Gülenç, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Süreyya Güzel, İrem Helvacıoğlu, Sarpcan Köroğlu, Kanat Heparı ve Sarper Arda gibi usta oyuncular ve genç yetenekleri bir araya getiriyor.

Haziran ayında izleyici ile buluşmaya hazırlanan “Güneşin Kızları”nda zengin bir iş adamı Haluk karakterini canlandıran Emre Kınay, dizide başrolü paylaştığı ünlü oyuncu Evrim Alasya’ya senaryo gereği evlenme teklif etti. İzmir Kordon’da çekilen romantik sahne sonrası Kınay, kızı Duru’nun yeniden evlenmesine asla izin vermediğini kendisini çok kıskandığını itiraf etmesi sette eğlenceli dakikaların yaşanmasına neden oldu.

Güneş’in, Haluk’a evet demesi ile genç kadın, kızlarıyla Mertoğlu ailesinin hayatına bomba gibi düşerken yeni başlangıç için geldikleri İstanbul’da ise hiç beklemedikleri gelişmelerle karşı karşıya kalacaklar. İnternet ve sosyal medyada daha şimdiden merak uyandıran dizi “Güneşin Kızları” Haziran ayında Kanal D’de.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER