Constantine'in geri dönme ihtimali kalmadı

Constantine'in geri dönme ihtimali kalmadı
_
Yayın hayatına geçtiğimiz sezonda başlayan Constantine bir kesim tarafından çok beğenilirken, bir kesim tarafından da çok eleştirildi. Çizgi roman uyarlaması olan Constantine'in ekrana taşınmasına en büyük etmen, Arrow ile başlayan çizgi roman uyarlaması dizi ekolüydü. Ancak Arrow, The Flash, Gotham gibi yapımların aksine Constantine başarılı olamadı.
Kendisinden beklenen izlenme oranlarına erişemeyen yapım, önce tam sezon onayı alamadı. İlerleyen zamanlarda diziler için bir bir yeni sezon onayları gelirken, Constantine cephesinde sessizlik hakimdi. Sırf bunlar bile dizinin kalıcı olmayacağının göstergesiydi.

Ancak bu dönemde dizinin NBC'den Syfy'a geçiş yapabileceği iddiası ortaya atıldı. Dizi reyting beklentisi daha düşük olan bu kanalda daha başarılı olabilirdi. Bu da yapımın takipçilerinin umutlanmasına neden oldu. NBC'nin geçtiğimiz ay Constantine'i iptal ettiğini duyurmasıyla geriye sadece başka bir kanala geçme umudu kalmıştı. Eğer bir Constantine hayranıysanız size bu kötü haberi verdiğimiz için üzgünüz ancak dizi yolun sonuna geldi. Bu üzücü haberi dizinin yapımcısı Daniel Cerone Twitter üzerinden duyurdu.

Daniel Cerone bildiklerini "Yeni bir haber aldığımda sizlere paylaşacağıma söz vermiştim. Üzgünüm ki haberler iyi değil. Constantine'in oyuncuları ve ekibinin sözleşmeleri son buldu. Stüdyo diziye yeni bir yuva bulmak için çabaladı. Bunun için onlara minnettarım. Ancak bu çabalar karşılığını almadı. Üzgünüm, ancak dizinin başka bir yerde devam edeceğine dair bir bilgim yok. Söyleyebileceğim tek şey, dizi son bulduğu." sözleriyle özetledi.

Bu açıklamanın ardından Constantine için son umut ışığı da sönmüş oldu.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER