Karadayı, final için veda turlarına başladı!

Karadayı, final için veda turlarına başladı!
Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor'un paylaştığı, üç yıldır birçok başarıya imza atan Karadayı efsanesi 15 Haziran Pazartesi günü yayınlanacak 115. bölümüyle sona eriyor. Karadayı'nın finalinde Mahir ve Kara ailesinin neler yaşayacağı büyük bir merakla bekleniyor. Dün dizinin yaratıcıları Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon da Twitter hesaplarından final bölümünü tamamladıklarını ve son noktayı koyduklarını duyurdular. Artık geri dönüş yok...

KARADAYI'NIN FİNAL TANITIMLARI ÇOK AĞLATTI!

Karadayı'nın ardı ardına yayınlanan, final bölümünden önemli ipuçları taşıyan tanıtımları ise izleyenleri şoke etti.

İlk tanıtımda; Feride ve Kara ailesi, Mahir'in mezarı başında ekrana geldi. Mahir'e gözyaşlarıyla veda eden ailesinin görüntüleri izleyenleri şaşkına çevirdi. Mahir ve Feride aşkının meyvası olan oğullarının ilk kez ekrana geldiği tanıtımda küçük çocuğun babasının mezarına çiçek koyması yürekleri dağladı. Umarız Mahir oğlunun doğumunu görmüş, onu kucaklayabilmiştir..

Yayınlanan ikinci tanıtımda ise Kara Ailesi'nin mahalleliye veda ederek evlerinden taşındığı görüntülere yer verildi. Nazif Kara'nın, Mahir'in ölümünden sonra artık o evde yaşayamadıklarını belirten sözleri izleyenleri gözyaşlarına boğdu.

Mahir Kara'nın mezar taşında ekrana gelen ölüm yılı dizide zaman atlamalarıyla uzun yılların geçtiğine dikkat çekti.

Ay Yapım imzalı Karadayı'nın sürprizlerle dolu 114. bölümü 8 Haziran Pazartesi günü saat 20.00'da ATV'de yayınlanacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER