'24' Dönüyor ama Jack Bauer yok!

'24' Dönüyor ama Jack Bauer yok!
Geçen gün digitalspy.co'nun yayınladığı haber sosyal ortamlara bomba gibi düştü! Habere göre uzun zamandır gündemde olan Fox'un, efsaneleşen 24 dizisini ekrana geri dönüş planında düğmeye basılmıştı. Dizi ekrana dönmeye hazırlanıyordu. Ancak daha önce bir ihtimal olarak teleaffuz edilen kehanet gerçek oluyor. Bu yeni 24'te uzun yıllardır Jack Bauer'ı canlandıran Kiefer Sutherland rol almayacak.

Bu yeni projeyle ilgili fikrin 24: Live Another Day'in başarısı ardından doğduğu düşünülüyor. Merkezinde yine Jack Bauer'ın yer aldığı bu mini dizi oldukça başarılı olmuştu. Bu da Fox'un 24 formatını geri getirmek istemesine yol açtı. Ancak şimdiye kadar 24'ün başrolünde izlediğimiz Kiefer Sutherland'ın yeni projede yer almak istemediğine dair haberler yapıldı. Oyuncuyla uzun zamandır iletişimde olunduğu ama ikna edilemediği konuşuluyor hatta yapımcılardan "Jack olmasa da bir yolunu buluruz" tadında açıklamalar da gelmişti. Digitalspy'ın habere göre dizinin yaratıcıları yeni bir hikaye akışı kurdular ve yepyeni bir kahraman yarattılar.

Farklı tarzıyla zihinlerde yer eden 24 önümüzdeki günlerde yeni bir erkek kahramanla birlikte geri dönecek. Bir anlamda 24'ün kardeş dizisi olacak bu yeni projede kahramanımıza ondan yaşça büyük ve tecrübeli bir kadın partner eşlik edecek. Böylece 24'ün formatı yeni maceralarla devam edecek.

Üstelik dizinin yapımcılarından Howard Gordon ve Fox kanalına göre Kiefer Sutherland bu diziye konuk olabilir. Şimdilik tıpkı 24: Live Another Day gibi kısa bir proje olarak planlanan bu yeni dizi eğer başarılı olursa sezonlarca devam edebilir.Kaynak: digitalspy.co.uk
Yazar: Justin Harp
Çeviri: Billur Dalak

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER