Pazar Maratonları, yaza özel bölümlerle Nat Geo People’da!

Pazar Maratonları, yaza özel bölümlerle Nat Geo People’da!

İlginç insanların ilginç hikayelerini Haziran ayı boyunca yaza özel 4 bölümüyle ekranlara taşıyan Pazar Maratonları, 7 Haziran’dan itibaren her pazar 13:30’da Nat Geo People’da izleyicilerle buluşuyor.

7 Haziran Pazar günü, Rüya Seyahatler’de popülaritesi son yıllarda artan lüks seyahat gemileri ile turistlere sunulan imkanlar inceleniyor. Her yıl 7 milyondan fazla tatilciyi ağırlayan gemilerde neler yapıldığı ve yapılabileceği Nat Geo People ekranlarına geliyor.

14 Haziran Pazar günü Yeni Bir Hayat ile Savannah Jane Buffett, dünyanın farklı yerlerine giderek, alışık oldukları hayattan tamamen farklı bir düzen kuran cesur insanları ziyaret ediyor. 

21 Haziran Pazar günü, Balıkçı Kardeşler ile Güney Alaska’nın ücra bir bölgesinde yıllık yiyecek ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan Sierra ve Memry kız kardeşlerin zorlu mücadelesi Nat Geo People’da anlatılıyor.

28 Haziran Pazar günü ise, En İyi İş’te Avustralya’nın Büyük Mercan Resifi’ni 6 ay boyunca korumak için verilen iş ilanı sonucu, başvuran 35.000 kişi arasından seçilen ve iş karşılığında 150.000 Avustralya doları alan İngiliz Ben Southhall ve kız arkadaşının dünya çapında başlattıkları kampanya ekranlara geliyor.

Haziran ayına özel Pazar Maratonları, her Pazar 13:30’da Nat Geo People’da.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER