Marvel'ın yeni dizisi Agatha All Along 19 Eylül'de Disney+ Türkiye'de!

Marvel'ın yeni dizisi Agatha All Along 19 Eylül'de Disney+ Türkiye'de!
Diisney
Marvel'ın yeni dizisi Agatha All Along 19 Eylül'de Disney+ Türkiye'de başlıyor.

Kathryn Hahn’ın canlandırdığı Agatha Harkness karakterine odaklanan dizi, WandaVision dizisinin uzantısı olarak ekrana gelecek. WandaVision’da Agatha, Wanda Maximoff ve Vision’ın Westview’deki meraklı komşusu Agnes olarak tanıtılmış ve sona doğru sihirli yetenekleri sayesinde yüzyıllardır yaşayan güçlü bir cadı olduğu ortaya çıkmıştı. Agatha All Along, WandaVision’ın sonrasında geçecek ve Wanda tarafından yenilgiye uğratılıp sihirli güçlerinin elinden alınan Agatha'nın hayatını Westview’de Agnes olarak sürdürmesiyle başlayacak.

Agatha Harkness, gotik bir gencin onu çarpık bir büyüden kurtarmaya yardım etmesinden sonra kendini çaresiz ve güçsüz bulur. Genç, kendisini efsanevi Cadılar Yolu’na götürmesi için yalvarınca Agatha’nın ilgisi artar; çünkü bu yol, hayatta kalındığında cadıları kaybettikleri şeylerle ödüllendiren büyülü bir yoldur. Agatha ve bu gizemli genç birlikte umutsuz bir cadı meclisi kurar ve yola koyulurlar.

Dizide Hahn'a Aubrey Plaza, Joe Locke, Patti LuPone, Sasheer Zamata, Emma Caulfield Ford, Debra Jo Rupp, Maria Dizzia, Paul Adelstein, Miles Gutierrez-Riley ve Okwui Okpokwasili eşlik ediyor. Diziyi WandaVision’ın başyazarı Jac Schaeffer hazırladı ve pilot bölümü yönetti.

Yayınlanan ilk tanıtımı aşağıdan izleyebilir, posteri gelecek sayfada bulabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER