Natalie Portman'lı Lady in Lake dizisi 19 Temmuz'da başlıyor!

Natalie Portman'lı Lady in Lake dizisi 19 Temmuz'da başlıyor!
Apple TV+
Natalie Portman'ın başrolünü üstlendiği yedi bölümlük mini dizi Lady in the Lake, ilk iki bölümüyle 19 Temmuz'da başlıyor. Dizinin yayıncısı Apple TV+ tanıtım videosunu ve posterini bugün yayınladı.

Laura Lippman'ın romanından uyarlanan ve 1966'da Baltimore'da genç bir kızın kayboluşunun ardından yaşananları konu alan Lady in the Lake'te Portman, "gizli geçmişinden kurtulmaya ve araştırmacı gazeteci olarak kendini yeniden keşfetmeye çalışan" Yahudi ev kadını Maddie Schwartz rolünde. Emmy adayı Moses Ingram (The Queen's Gambit, Obi-Wan Kenobi) ise "ailesini geçindirmek için mücadele ederken bir yandan da Siyah Baltimore'un politik bel altı dünyasında gezinen bir anne" olan Cleo Johnson rolünde başrolde. İki kadının "farklı hayatları ilk başta paralel görünüyor, ancak Maddie Cleo'nun gizemli ölümüne takılıp kalınca etraflarındaki herkesi tehlikeye atan bir uçurum açılıyor."

Portman ve Ingram'a oyuncu kadrosunda Y'lan Noel (Insecure), Brett Gelman (Stranger Things), Byron Bowers (The Chi), Noah Jupe (Franklin), Josiah Cross (Masters of the Air), Mikey Madison (Better Things) ve Pruitt Taylor Vince (The Mentalist) eşlik ediyor. Alma Har'el (Honey Boy) yaratıcı, yazar, yönetmen ve yürütücü yapımcı olarak görev yapıyor.

Yayınlanan tanıtımı aşağıdan izleyebilir, posteri gelecek sayfadan bulabilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER