Kate Winslet ve HBO, Trust dizisiyle yeniden bir araya geliyor

Kate Winslet ve HBO, Trust dizisiyle yeniden bir araya geliyor
HBO
Kate Winslet ve HBO, "Trust" dizisiyle yeniden bir araya geliyor.

Variety'nin haberine göre Todd Haynes, başrolünde Winslet'in yer alacağı ve şu anda HBO'da geliştirme aşamasında olan "Trust" adlı dizinin yazar ve yönetmeni olarak belirlendi. Jon Raymond'la projeyi birlikte yazacak ve her ikisi de yürütücü yapımcı olarak görev yapacak.

Dizinin kısa konusu şöyle: "Birden fazla ve birbiriyle rekabet eden bakış açılarından anlatılan hikayede, 1920'lerde Wall Street'te bir iş adamı ani bir servet biriktirir ancak çok sevdiği karısını kaybeder. Yıllar sonra hayatının anlatısını kontrol etme çabaları, efsanevi evliliğin nihai sırlarını ortaya çıkaran bir biyografi yazarı tarafından geri alınır."

Dizi, Hernan Diaz'ın 2023 yılında Pulitzer Ödülü kazanan aynı adlı romanına dayanıyor. Diaz ve Winslet, Haynes ve Raymond'ın yanı sıra Killer Films adına Christine Vachon ve Pamela Koffler ile birlikte yürütücü yapımcılık görevini üstleniyor.

Haynes en çok "Safe" (1995) ve "Velvet Goldmine" (1998) gibi filmleri yönetmesi ve her ikisini de yazmasının yanı sıra "Carol" (2015) ile tanınıyor. Son olarak "May December" (2023) filmini yönetti. Haynes ve Raymond daha önce Winslet ile HBO'nun James M. Cain'in 1941 tarihli romanından uyarlanan 2011 yapımı mini dizisi "Mildred Pierce"ta birlikte çalışmışlardı.

"Trust", Winslet'in 2021'de yayınlanan "Mare of Easttown" ve bu yılın başlarında yayınlanan "The Regime"in ardından üçüncü kez bir HBO projesinin yürütücü yapımcılığını üstlenmesi anlamına geliyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER