Cesur ve Güzel dizisinin İspanya versiyonunun çekimleri başladı

Cesur ve Güzel dizisinin İspanya versiyonunun çekimleri başladı
Cesur ve Güzel'in İspanya versiyonunun çekimleri başladı.

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün yer aldığı dizinin İspanya uyarlamasının geleceğini Ekim 2023'te duyurmuştuk. Ay Yapım, Secuoya Studios ve Atresmedia TV iş birliğiyle hazırlanan "La encrucijada"ın çekimleri Madrid ve Kanarya Adaları'nda gerçekleşecek.

La encrucijada'nın başrollerinde Ástrid Janer ve Rodrigo Guirao yer alıyor. Sırasıyla Amanda ve César'ı canlandıran ikili, rakip ailelerden gelen ve geçmişin yaralarını taşıyan iki genci canlandırıyor. César, yirmi yılı aşkın bir süre Meksika'da yaşadıktan sonra babasının ölümüyle ilgili adalet arayışı için yeni dönmüştür. Düşmanının varisi Amanda Oramas ile tanışacağını ise hiç hesaba katmamıştır.

Dizi, Atresmedia bünyesindeki Antena 3 kanalında ve dijital platform Atresplayer'da yayınlanacak. Madd Entertainment, uluslararası dağıtımını üstlenecek. 

Oyuncu kadrosunda Abel Folk, Isabel Serrano, Cristóbal Suárez, Candela Márquez, Paula Prendes, Antonio Velázquez, Silvia Marsó, Anna Silvetti, Samantha Siquieros veya Ignacio Montes, Ángela Chica, Mauricio Abad, Saida Santana, Óscar de la Fuente, Raúl Sanz, Eduardo Velasco ve David V. Muro da bulunuyor.

Eduardo Galdo ve Montse García'nın yürütücü yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmenliğini Alexandra Graf, bölüm yönetmenliklerini ise Moisés Ramos, María Cereceda ve Jacobo Martos yapıyor. Lele Portas'ın ortak yapımcılığını üstlendiği La encrucijada'nın senaryo ekibi Joana Martínez Ortueta tarafından koordine ediliyor. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER