Netflix Türkiye'de Bu Ay Neler Var? | Nisan 2024

Netflix Türkiye'de Bu Ay Neler Var? | Nisan 2024
Netflix, Nisan ayında da izleyiciyi birçok orijinal yapımla ve lisanslı içerikle buluşturacak. Orijinal yapımlara aşağıdan ulaşabilir, lisanslı içeriklerin listesini gelecek sayfadan bulabilirsiniz.


NETFLIX DİZİLERİ

Kuş Uçuşu: 3. Sezon (11/04/2024)
Kameraların karşısına bu defa başka bir tanıdık yüz yerleşirken, önceki ittifaklar bozuluyor, yeni ilişkiler kuruluyor ve habercilik dünyasında kartlar bir kez daha yeniden dağıtılıyor.

Ripley (04/04/2024)
Varlıklı bir adamın İtalya'daki serseri oğlunu eve geri dönmesi için ikna etmekle görevlendirilen Tom Ripley, aldatmaca, sahtekârlık ve cinayet dolu karmaşık bir hayata adım atar.

Parasyte: The Grey (05/04/2024)
Tanımlanamayan parazitler insanları vahşi bir şekilde ele geçirip güç kazanmaya başlayınca insanlık bu büyüyen tehditle savaşmak zorunda kalır.

Dead Boy Detectives (25/04/2024)
Sinir bozucu bir hayalet seni rahatsız mı ediyor? Yoksa bir iblis anılarını mı çaldı? O zaman Ölü Dedektifler Bürosu'nu arayabilirsin.

The Upshaws: 5. Kısım (18/04/2024)
Upshaw ailesinin iniş çıkışlar ve değişikliklerle dolu hayatını konu alan yepyeni bir sezon başlıyor. Yaşadıkları her ne olursa olsun onlar için aile her zaman, her şeyden önce gelir.

Bir Yaz Gecesi (11/04/2024)
Carina, ailesini İsveç'te geleneksel yaz dönümü kutlaması için bir araya toplar. Ancak uzun süredir gizlenen sırlar açığa çıkmaya başlayınca bu mutlu günleri berbat olur.

NETFLIX FİLMLERİ

Atlatma (05/04/2024)
Gerçek olaylardan esinlenen bu kurgusal film, Newsnight programındaki kadınların Prens Andrew'la yapılan meşhur röportajı nasıl başardıklarını onların gözünden anlatıyor.

Rebel Moon — Part Two: The Scargiver (19/04/2024)
İsyancı savaşçılar Ana Dünya'nın zalim güçlerine karşı savaşmaya hazırlanırken asla kopmayacak bağlar kurulur, kahramanlar ortaya çıkar ve efsaneler doğar. Bir Zack Snyder filmi.

City Hunter (25/04/2024)
Olağanüstü bir nişancı ve iflah olmaz bir çapkın olan özel dedektif Ryo Saeba, vefat eden ortağının ölümünü araştırmak için ortağının kız kardeşiyle gönülsüzce iş birliği yapar.

Çalıntı (12/04/2024)
Gerçek olaylardan uyarlanan bu duygusal dramada İsveç'in Sámi yerlilerinden genç bir kadın, kişisel bir hesaplaşma için bir katilin izini sürer.

NETFLIX ÇOCUK & AİLE

Ağaçkakan Woody Yaz Kampında (12/04/2024)
Ormandan kovulan Woody, Kamp Vuhu'da ömürlük yuvasını bulduğunu düşünür. Ancak bir müfettiş, kampı kapatmakla tehdit eder.

Ormanın Dostları: 3. Sezon (08/04/2024)
Ormanın Dostları, Xus Millî Parkı'ndaki arkadaşlarına yardım etmek için geri dönerken kültürleri ve çevrelerindeki dünya hakkında her gün yeni şeyler öğreniyor.

NETFLIX KOMEDİ ÖZEL

Jimmy Carr: Natural Born Killer (16/04/2024)
Jimmy Carr, sıra dışı tespitleriyle, bugünlerde hiçbir şeyin şakası yapılamıyor diyenlere bunun tersini kanıtlıyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER