15 diziye yeni sezon onayı: Chicago Fire, Tracker, Ghosts, Fire Country, The Chestnut Man...

15 diziye yeni sezon onayı: Chicago Fire, Tracker, Ghosts, Fire Country, The Chestnut Man...
NBC
Yakın dönemde birçok diziden yeni sezon/devam haberi geldi.

* NBC'nin "Chicago" dizilerinden Chicago Fire 13. sezon, Chicago P.D. 12. sezon ve Chicago Med 10. sezon onayı aldı. Ayrıca diğer üç dizi gibi Dick Wolf imzası taşıyan Law and Order: SVU 26. sezon, ana dizi Law and Order ise 24. sezon için onay aldı.

Geriye kalan Law and Order: Organized Crime’ın durumu belli değil. 4. sezonu yayınlanan ve yayın hayatı boyunca birden fazla showrunner değiştiren dizi, Dick Wolf’un NBC dizileri içinde en az reytinge sahip.

* CBS bu sezonun yeni dizilerinden Tracker’a 2. sezon onayı verdi. Ayrıca 2. sezonu devam eden Fire Country 3. sezon, 3. sezonu devam eden Ghosts ise 4. sezon için onay aldı. Aslen Paramount+'ın Avustralya dizilerinden olan, ABD'de CBS'te yayınlanan NCIS: Sidney de 2. sezon onayı aldı.

* Netflix, orijinal animasyonun yolundan giderek Avatar: The Last Airbender'a 2. ve 3. sezonlar için onay verdi. Dizi, 3. sezonla birlikte sonlanacak.

Ayrıca Polonya yapımı hiciv komedisi 1670'a, Fransa yapımı dizisi Pax Massilia'ya (Bload Coast) ve İsveç yapımı drama dizisi Barracuda Queens'e 2. sezon onayını verdi.

Bitmedi, Eylül 2021’de Netflix'te ekrana gelen Danimarka yapımı suç draması The Chestnut Man'ın devamının geleceği duyuruldu. Başroller Danica Curcic ve Mikkel Boe Følsgaard devam sezonunda da rol alacak. Dizi, 2026’da yeniden ekranda olacak. Yetmedi, zira Valeria dizisi dirildi. Daha önce Haziran 2023’te yayınlanan 3. sezonun son olacağını duyuran Netflix'ten sürpriz bir kararla devam onayı çıktı. Aynı şekilde 4. sezonun da son olacağını belirttiler.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER