Paramount'tan da yeni bir Zorro dizisi geliyor

Paramount'tan da yeni bir Zorro dizisi geliyor
France Televisions
Bir Zorro dizisi daha geliyor. 

Paramount+ resmi adı henüz belli olmayan bir Zorro dizisini yayınlayacağını duyurdu. Dizinin Fransa, Birleşik Krallık, İtalya, Almanya ve Latin Amerika'daki yayın hakları platformda olacak. Diziyi Fransa'daki ulusal kanallardan France Télévisions da ekrana getirecek, ancak yayın hakkı öncelikle Paramount+'ta olacak.

Zorro dizisini Benjamin Charbit (Gagarine) ve Noé Debré (Dheepan) hazırlayacak. Senaryoda kendilerine Emmanuel Poulain-Arnaud (Le Test) eşlik edecek. Bölümlerin yönetmenliğini Jean-Baptiste Saurel (Parallèles) ve Emilie Noblet (Parlement) üstlenecek.

Dizi, 1821 yılında Don Diego de la Vega’nın Los Angeles belediye başkanı olması ve yozlaşmış iş insanı Don Emmanuel ile yüzleşmek zorunda kalmasıyla başlayacak. Zorro lakaplı Don Diego de la Vega'yı Oscar ödüllü Jean Dujardin (The Artist) canlandıracak. Sezon 8 bölüm sürecek ve kendisine Audrey Dana, Salvatore Ficarra, André Dussollier, Eric Elmosnino ve Grégory Gadebois eşlik edecek. 

Son olarak Amazon Prime Video, 19 Ocak'ta Zorro dizisini izleyiciyle buluşturdu. Başrolde yer alan Miguel Bernardeau (Elite), önceki Zorro olan babasının öldürülmesinin ardından babasının intikamını almak için Kaliforniya’ya geri dönen Diego de la Vega‘'yı canlandırdı. Öte yandan usta oyuncu Anthoy Hopkins de 1998 tarihli uyarlamada yine Don Diego de la Vega'yı canlandırdı. Diego, Antonio Banderas’ın canlandırdığı Alejandro Murrieta’yı yeni Zorro olmak üzere eğitirken ekrana geldi.
 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER