New Amsterdam’ın uzantı dizisi için çalışmalara başlandı

New Amsterdam’ın uzantı dizisi için çalışmalara başlandı
NBC
New Amsterdam’ın uzantı dizisi için çalışmalara başlandı.

Geçtiğimiz yıl 5. sezonuyla final yapan medikal drama dizisinin yaratıcısı, yürütücü ve yönetici yapımcısı David Schulner, NBC için orijinal dizideki olaylardan 30 yıl sonrasında geçen bir uzantı dizi geliştiriyor. Şimdilik "New Amsterdam: Tomorrow" adı konan yapım, Dr. Max Goodwin’in (Ryan Eggold) kızı Luna Goodwin’in New Amsterdam Hastanesi’nin Tıbbi Direktörü olarak babasının rolünü üstlenmesini konu alıyor.

Yapay zekanın gelecekte tıp endüstrisinin ilerlemesine nasıl yardımcı olacağını işlemesi de beklenen dizi projesi, aslında New Amsterdam'ın finalinde ilk olarak izleyiciye sunulmuştu. Molly Griggs tarafından canlandırılan genç ve hevesli yeni bir tıbbi direktörün Max’in kızı Luna Goodwin olduğu da ortaya çıkmıştı.

Molly Griggs’in resmi onayı aldığı takdirde devam dizisinde rol alıp almayacağı belli değil. Ryan Eggold’un da şu noktada devam dizisine dahil olmadığını söyleniyor. New Amsterdam: Tomorrow, yapım şirketi Mount Moriah’ın Universal Television ile olan ortaklığıyla hazırlanıyor. Orijinal dizide yönetici yapımcı ve yönetmen olan Peter Horton uzantıda yönetmenlik yapacak. 

 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER