Becoming Karl Lagerfeld, 7 Haziran’da Disney+’ta ekrana geliyor!

Becoming Karl Lagerfeld, 7 Haziran’da Disney+’ta ekrana geliyor!
Disney
Şubat 2019'da hayatını kaybeden ünlü moda tasarımcısı Karl Lagerfeld'in hayatını konu alan yeni dizi Becoming Karl Lagerfeld'in yayın tarihi belli oldu ve ilk tanıtım videosu yayınlandı.

Dünya prömiyerini 5-10 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek Canneseries'de yapacak olan dizinin başrolünde Daniel Brühl (All Quiet on the Western Front, Captain America: Civil War) yer alıyor.

Raphaëlle Bacqué'nin kaleme aldığı biyografiden uyarlanan dizinin senaryosunu Bacqué, Isaure Pisani-Ferry (Vampires) ve Jennifer Have (Unfaithful) kaleme aldı. Hikâyesi 1972'nin yazında başlayacak olan Becoming Karl Lagerfeld, Lagerfield'in Coco Chanel'in yerine geçişinden sonra olanları, Yves Saint Laurent'in ortağı Pierre Berge'le arasındaki rekabeti ve Jacques de Bascher ile olan ilişkisini de konu alacak.

6 bölümlük dizi Fransa'da çekildi. Brühl'e projede Théodore Pellerin (Jacques de Bascher), Arnaud Valois (Yves Saint Laurent), Alex Lutz (Pierre Bergé) ve Agnès Jaoui (Gaby Aghion) de eşlik ediyor. Paris merkezli Gaumont (Lupin) şirketi hazırladı.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER