10 dizi daha yolun sonunda: Upload, Evil, The Brothers Sun, Alex Rider, World on Fire...

10 dizi daha yolun sonunda: Upload, Evil, The Brothers Sun, Alex Rider, World on Fire...
Prime Video
* Prime Video, Upload dizisine hem 4. sezon onayı verdi hem de gelecek sezonun aynı zamanda final sezonu olacağını açıkladı.

* 2. sezonu ekrana geleli iki yılı aşkın süre geçen Alex Rider nihayet dönüyor. Dizinin 5 Nisan'da başlayacak gelecek sezonunun aynı zamanda son olacağı açıklandı.

* Michelle Yeoh'un da başrolünde olduğu Netflix dizisi The Brothers Sun, ilk sezonun ardından iptal oldu.

Netflix aynı şekilde Kore dizilerinden The Bequeathed'e de 2. sezon onayı vermedi. Ayrıca Netflix'in tenis merkezli belgesel dizisi Break Point'in devamının gelmeyeceği açıklandı. 2. sezonda kaldı.

* Evil dizisinin gelecek 4. sezonu da aynı zamanda son olacak. Paramount+'ta yayınlanan dizi Mayıs ayında geri dönecek. Ayrıca dizinin makul bir sona ulaşması adına 4 ek bölüm sipariş edildi.

* BBC One'da yayınlanan II. Dünya Savaşı draması World on Fire’ın 2. sezonun ardından iptal edildiği öğrenildi.

* Dave dizisinin 4. sezonunun gelmeyecek. FX, ilerleyen bir zamanda diziyi tekrar ziyaret edebileceklerinden bahsetse de başrol oyuncusu Dave Burd, son dönemde müzik çalışmalarına ve diğer projelerine ağırlık vermiş durumda. Yine de yapım şirkeri FXP’yle olan içerik anlaşması devam ettiğinden ekran kariyeri farklı projelerle devam edecek gibi.

* truTV'de yayınlanan Tacoma FD dizisi 4. sezonunun ardından iptal edildi. Böylece daha önce dizilerden uzaklaşacağını duyuran kanalın elinde senaryolu bir yapım kaldı.

* Hulu'da yayınlanan komedi dizisi This Fool, 2. sezonun ardından iptal edildi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER