Young Sheldon'a devam dizisi geleceği kesinleşti

Young Sheldon'a devam dizisi geleceği kesinleşti
Bill Inoshita / Warner Bros
The Big Bang Theory evreni genişlemeye devam ediyor.

Dizinin 12. sezondaki finalinin ardından Sheldon karakterinin küçüklüğünü ve aile hayatını konu alan Young Sheldon dizisi başlamıştı. 2017-2018 sezonundan beri devam eden Young Sheldon, devam eden 7. sezonunu tamamlayarak final yapmaya hazırlanıyor. Ancak bununla kalmayacak ve evrene bir dizi daha katılacak.

CBS kanalı yaptığı açıklamayla yeni bir uzantı diziye onay verdiğini resmen duyurdu. 2024-2025 sezonunda yayınlanacak olan yeni dizi, Sheldon'ın kardeşi Georgie ve Mandy'nin Teksas'ta, bebeklerini de büyütürken yetişkinlik, ebeveynlik ve evliliğin zorluklarını aşmalarını konu alacak. Montana Jordan ve Emily Osment karakterlerini yeni dizide canlandırmaya devam edecek. Young Sheldon'dan başka hangi isimlerin dizide yer alacağı ise henüz belli değil.

The Big Bang Theory ve Young Sheldon'ın arkasındaki yapımcı ekip - Chuck Lorre, Steven Molaro ve Steve Holland - tarafından yaratılan devam dizisi, Young Sheldon'ın aksine The Big Bang Theory'de olduğu gibi kahkaha efektli hazırlanacak. Warner Bros Television ile birlikte Chuck Lorre Productions, Inc. yapımını üstlenecek.

Final sezonu 14 bölüm sürecek olan Young Sheldon, 16 Mayıs'ta yayınlanacak çift bölümle yayın hayatını tamamlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER