Colin Farrell'lı Sugar dizisi 5 Nisan'da izleyiciyle buluşuyor!

Colin Farrell'lı Sugar dizisi 5 Nisan'da izleyiciyle buluşuyor!
Apple
Colin Farrell'ın başrolünde yer aldığı Sugar dizisi 5 Nisan'da izleyiciyle buluşuyor. Dizi, Apple'ın dijital platformu Apple TV+ yayınlanacak.

Efsanevi Hollywood yapımcısı Jonathan Siegel’ın torunu Olivia Siegel gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Amerikalı özel dedektif John Sugar, Olivia’nın başına ne geldiğini bulmaya çalışırken bazıları çok yeni, diğerleri uzun zamandır saklı olan Siegel ailesinin sırlarını da ortaya çıkaracaktır.

Mark Protosevich'in (Thor, I Am Legend) hazırladığı Sugar'ın yönetici yapımcıları arasında bulunan Simon Kinberg, Apple'dan 3. sezon onayı alan Invasion dizisinde senarist / yaratıcı olarak da yer alıyor. Farrell ve Protosevich, yönetici yapımcı olarak da projede bulunuyorlar. Dizide Kirby, Amy Ryan, James Cromwell, Anna Gunn, Dennis Boutsikaris, Nate Corddry Sydney Chandler ve Alex Hernandez de rol alıyor.

Colin Farrell, Batman'in ünlü düşmanlarından Penguen'i canlandırdığı Max dizisinde de başrolde yer alıyor. Dizinin 2024 bitmeden ekranda olması bekleniyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER