GAİN dizilerinin uluslararası dağıtımını Inter Medya üstlendi!

GAİN dizilerinin uluslararası dağıtımını Inter Medya üstlendi!
Inter Medya ve Türkiye'nin önde gelen yerel dijital platformlarından GAİN, kısa bir süre önce GAİN'in tüm güncel içeriklerinin uluslararası dağıtımını üstlenmek üzere özel bir anlaşma imzaladı.

Bu anlaşma, Inter Medya'yı GAİN'in içeriğinin yurtdışı temsilcisi olarak konumlandırırken Inter Medya'nın sürekli genişleyen mini dizi kataloğunu ve "Yeni Nesil Türk Dizileri" markasını güçlendirmek için önemli bir adım anlamına da geliyor.

Kişiselleştirilmiş yayın akışı (streaming) sunan modern bir içerik platformu olmasıyla bilinen GAİN, cesur ve başarılı yapımlardan oluşan bir seçkiye sahip. Bunların arasında HamletCezailer, Ayak İşleri, 10 Bin Adım, Duran, Bizi Ayıran Çizgi ve Aslında Özgürsün gibi popüler mini diziler ve daha fazlası yer alıyor. Inter Medya ve GAİN 'in bu özel ortaklığı, tüm bu başarılı programların Inter Medya'nın dağıtım kanalları aracılığıyla yurtdışındaki yolculuklarına devam etmelerini sağlayacak.

Inter Medya'nın GAİN içeriğinin de yer aldığı genişletilmiş mini dizi kataloğu, 19-21 Mart 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek Series Mania Forum'da sergilenecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER