NCIS, 9. sezonuyla 4 Haziran’da FOXCRIME’da başlıyor!

NCIS, 9. sezonuyla 4 Haziran’da FOXCRIME’da başlıyor!
Başrolde yer alan, Altın Küre ve Emmy adaylıkları bulunan Mark Harmon’un başarılı performansı ve yeni vakalarla heyecan dolu anlar yaşatacak 9. sezon bölümleriyle FOXCRIME ekranlarında başlıyor.

FOXCRIME
ekranlarının vazgeçilmez polisiye dizilerinden NCIS, 9. sezon bölümleriyle Haziran’da ekranlara dönüyor. NCIS’te sergilediği performansıyla Altın Küre ve Emmy ödüllerine aday gösterilen Mark Harmon’la birlikte, önceki bölümlerinden hatırladığımız Michael Weatherly ve Sean Murray’in oynadığı dizinin oyuncu kadrosunda Jamie Lee Curtis de yer alıyor.

Deniz Kuvvetleri Kriminal Araştırma Servisi olarak da bilinen NCIS ekibi vakaları çözerken, usta, zeki ve çevik hamleleriyle suçluları ortaya çıkarıyor. Mizahla yoğurulan ve oyuncularının renkli performansıyla daha da eğlenceli hale gelen heyecanlı serüvenlerin yenileri FOXCRIME’da başlıyor.

Usta ekip, sezonun ilk bölümünde, evine dönen bir askerin ölümcül yaralanmasının ardındaki gizemi çözmeye çalışıyor. NCIS ekibinin yeni analizleri, 9. sezonuyla, 4 Haziran’dan itibaren her Perşembe 22.35’te FOXCRIME ekranlarında başlıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER