Zeyrek ile Çeyrek: Bir Ramazan temaşası geliyor!

Zeyrek ile Çeyrek: Bir Ramazan temaşası geliyor!
TRT1'de yayınlanan Filinta dizisinden tanıdığımız ‘Zeyrek ile Çeyrek’ karakterlerinin başrolde olduğu proje ‘Zeyrek ile Çeyrek-Bir Ramazan Temaşası ‘ Ramazan’da TRT1 ekranlarında başlıyor.

Altuğ Küçük’ün Filinta’da komik ikili olarak yazdığı, ‘Zeyrek ve Çeyrek’ tiplemelerinin, senarist İhsan Aydın tarafından bir spin-off düzenlemesi olarak kaleme aldığı, Ramazan ayında başlayacak ‘Zeyrek ile Çeyrek- Bir Ramazan Temaşası’ dizisinde, sevimli iki zabitin, yine 1860’lı yıllarda geçen, özel hayatlarının ve karakol yaşantılarının komedisi işleniyor.

Kamburoğulları ve Telgraflıoğulları Ailesi


Es Film'in yapımcılığında hazırlanan dmnem sitkomunun yönetmenliğini Cem Sürücü yapıyor. İsmail Hacıoğlu, Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Ceyda Olguner, Mine Teber, Suat Sungur, Zeyno Eracar, Toygun Ateş, Hakan Bilgin, Pelin Öztekin, Ayşen Batıgün Bulut, Ali İhsan Bozdemir, Yavuz Topoyan, Onur Yaprakçı, Kıvanç Baran Aslan, Funda Bostanlık ve Eda Akkaya’nın başlıca rolleri paylaştığı ‘Zeyrek ile Çeyrek ‘Bir Ramazan Temaşası’, eski Türk filmlerinin tadında, Ramazan ayı boyunca her akşam iftar sonrasında izleyenlerinin yüzünü güldürecek ve ramazan ayının güzelliklerini yansıtacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER