Suits: L.A. dizisinin başrol oyuncusu Stephen Amell oldu

Suits: L.A. dizisinin başrol oyuncusu Stephen Amell oldu
Getty Images
Stephen Amell'in yeni dizisi projesi belli oldu. Arrow dizisiyle bilinen oyuncu, Suits'in uzantısı olarak hazırlanan Suits: L.A.'in kadrosuna katıldı.

Şubat ayının başında yeni dizi Suits: L.A.'in NBC kanalından pilot bölüm için sipariş aldığı haberini vermiştik. Ana dizinin arkasında olan Aaron Korsh'un hazırlayacağı yeni dizinin prodüksiyonunun Mart sonunda Vancouver'da başlaması bekleniyor. Dizinin yapımını ise Universal Studio Group'a bağlı UCP üstlendi.

New York'ta yaşayan eski federal savcı Ted Black, Los Angeles'a gelip güçlü müvekkilleri temsil etmeye başlayarak kendisini yeniden yaratmıştır. Ancak firması bir kriz anındadır ve ayakta kalmak için kariyeri boyunca hor gördüğü bir rolü üstlenmek zorundadır.

Ted'in etrafı, hem ona hem de birbirlerine olan bağlılıklarını test eden, aynı zamanda da kişisel ve profesyonel hayatlarını birbirine karıştırmaktan kendilerini alamayan bir grup yıldız karakterle çevrilidir. Tüm bunlar olurken, yıllar önce yaşanan olaylar Ted'in sevdiği her şeyi ve herkesi geride bırakmasına neden olacak şekilde yavaş yavaş çözülmektedir.

Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Gina Torres, Sarah Rafferty, Meghan Markle ve Rick Hoffman'ın başrolünde yer aldığı Suits, Eylül 2019'da, 9. sezonuyla ekrana veda etti. Dizide karakterlerin çalıştığı hukuk firması New York merkezliydi.

Torres'in başrolünde olduğu uzantı dizi Pearson ise tek sezon sürdü. Suits evreninde geçecek Suits: L.A. eğer NBC kanalından resmi onayı da alırsa dizinin 2. uzantı projesi olacak.

Netflix'in Suits'in ABD'deki yayın haklarını alıp platforma eklemesiyle birlikte dizinin popülaritesi 2023'te tekrardan arttı ve haftalardır dijitalin en çok izlenen dizilerinden birisi olmaya devam ediyor. Yeni proje haberi de bu popülaritenin ardından geldi. Ocak sonunda belli olan Nielsen'in ölçümlerine göre, Suits'in 2023'te 57.7 milyar dakika izlendiği, böylece The Office'in 57.1 milyar dakikalık rekorunu geride bıraktığı açıklandı.

8 sezon süren Arrow'a 2020'de veda eden Stephen Amell, son olarak iki sezon süren Heels dizisinde rol aldı. 28 Şubat'ta Netflix'te yayınlanacak Code: 8 Part II adlı devam filmiyle tekrar izleyicinin karşısında olacak. Amell, filmde kuzeni Robbie Amell'le yeniden başrolü paylaşıyor.



BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER