Suits: LA için pilot bölümü onayı geldi!

Suits: LA için pilot bölümü onayı geldi!
Getty Images

Yeni Suits dizisi gerçekleşmeye artık bir adım daha yakın.

Suits evreninde geçecek yeni bir dizi için hazırlıklara başlandığı haberini geçtiğimiz Ekim ayında vermiştik. ABD'deki ulusal kanallardan NBC, adı "Suits: L.A." olarak belirlenen projeye pilot bölüm onayı verdiğini duyurdu.

Orijinal dizinin yaratıcısı/senaristi Aaron Korsh'un hazırladığı yeni dizinin yapımını Universal Studio Group'a bağlı UCP üstlendi. Prodüksiyonun Mart sonunda Vancouver'da başlaması bekleniyor. Yeni dizinin reboot ya da revival olması ise planlanmıyor.

New York'ta yaşayan eski federal savcı Ted Black, Los Angeles'a gelip güçlü müvekkilleri temsil etmeye başlayarak kendisini yeniden yaratmıştır. Ancak firması bir kriz anındadır ve ayakta kalmak için kariyeri boyunca hor gördüğü bir rolü üstlenmek zorundadır.

Ted'in etrafı, hem ona hem de birbirlerine olan bağlılıklarını test eden, aynı zamanda da kişisel ve profesyonel hayatlarını birbirine karıştırmaktan kendilerini alamayan bir grup yıldız karakterle çevrilidir. Tüm bunlar olurken, yıllar önce yaşanan olaylar Ted'in sevdiği her şeyi ve herkesi geride bırakmasına neden olacak şekilde yavaş yavaş çözülmektedir.

Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Gina Torres, Sarah Rafferty, Meghan Markle ve Rick Hoffman'ın başrolünde yer aldığı Suits, Eylül 2019'da, 9. sezonuyla ekrana veda etti. Dizide karakterlerin çalıştığı hukuk firması New York merkezliydi.

Torres'in başrolünde olduğu uzantı dizi Pearson ise tek sezon sürdü. Suits: L.A. NBC kanalından resmi onayı da alırsa dizinin 2. uzantı projesi olacak.

Netflix'in Suits'in ABD'deki yayın haklarını alıp platforma eklemesiyle birlikte dizinin popülaritesi 2023'te tekrardan arttı ve haftalardır dijitalin en çok izlenen dizilerinden birisi olmaya devam ediyor. Yeni proje haberi de bu popülaritenin ardından geldi.

Geçtiğimiz hafta, Nielsen'in ölçümlerine göre, Suits'in 2023'te 57.7 milyar dakika izlendiği, böylece The Office'in 57.1 milyar dakikalık rekorunu geride bıraktığı açıklandı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER