Suits evreninde geçecek yeni bir dizi için hazırlıklara başlandı

Suits evreninde geçecek yeni bir dizi için hazırlıklara başlandı
USA Network
Suits evreninde geçecek yeni bir dizi gelebilir.

Deadline'ın haberine göre dizinin yaratıcısı Aaron Korsh, yeni bir için hazırlıklara başladı. Orijinal dizide yapım ekibinde olan David Bartis ve Doug Liman'ın da kendisine eşlik etmesi bekleniyor. Görüşmelerin sürdüğü dizi projesi resmi onayı da alırsa NBCUniversal çatısı altında ekrana gelecek. Orijinal dizi de şirkete bağlı USA Network kanalında ekrana gelmişti.

Dizi projesinin devam ya da 'reboot' olması planlanmıyor. Aksine yeni karakterler eşliğinde yeni bir mekanda geçmesi bekleniyor. Düşünülen yerlerden birisi ise Los Angeles.

Gabriel Macht ve Patrick J. Adams'ın başrolünde olduğu Suits'in kadrosunda Rick Hoffman, Meghan Markle, Sarah Rafferty ve Gina Torres gibi isimler de yer alıyor. Hukuk draması türündeki Suits dizisi Eylül 2019'da, 9. sezonuyla ekrana veda etti. Torres'in başrolünde olduğu uzantı dizi Pearson ise tek sezon sürdü.

Netflix'in Suits'in ABD'deki yayın haklarını alıp platforma eklemesiyle birlikte dizinin popülaritesi bu yıl tekrardan arttı ve haftalardır dijitalin en çok izlenen dizilerinden birisi olmaya devam ediyor. Yeni proje haberi de bu popülaritenin ardından geldi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER