Haluk Bilginer'in de kadrosunda bulunduğu The Veil dizisi 30 Nisan'da başlıyor!

Haluk Bilginer'in de kadrosunda bulunduğu The Veil dizisi 30 Nisan'da başlıyor!
FX
Kadrosunda usta oyuncu Haluk Bilginer'in de bulunduğu The Veil dizisinin yayın tarihi belli oldu.

FX'in Hulu dizilerinden birisi olarak hazırlanan The Veil, ilk iki bölümüyle 30 Nisan Salı günü ekranda olacak. Mini dizinin kalan dört bölümü, haftalık olarak yayınlanacak. Latin Amerika'da yine Disney'e bağlı Star+'ta ve diğer bölgelerde Disney+ ekranlarında olacak.

Sürükleyici bir gerilim olarak tanıtılan dizide, İstanbul’dan Paris’e ve Londra’ya giden yolda ölümcül bir hakikat oyunu oynayan iki kadının şaşırtıcı ve gergin ilişkisi anlatılacak. Kadınlardan birinin bir sırrı vardır ve diğerinin görevi binlerce hayat yitip gitmeden önce onu ortaya çıkarmaktır. 

Elisabeth Moss'un başrolünde olduğu The Veil'de Bilginer'in yanı sıra Yumna Marwan, Dali Benssalah ve Josh Charles da rol alıyor. Steven Knight tarafından kaleme alınan dizinin yapımını FX Productions, yürütücü yapımcılığını ise Knight ile birlikte Di Novi Pictures'tan Denise Di Novi ve Love & Squalor Pictures çatısı altındaki Moss üstlendi.

Bilginer'in de dahil olduğu Türkiye çekimleri İstanbul'da ve Niğde'de gerçekleştirildi. Son olarak The Turkish Detective ve Şahsiyet'in 2. sezonuyla ekrana gelen Haluk Bilginer, Angelina Jolie'yle Maria filminde birlikte rol aldı. Ayrıca tiyatro çalışmalarını da sürdürüyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER