Ewan McGregor'un başrolünde olduğu A Gentleman in Moscow 29 Mart'ta başlıyor!

Ewan McGregor'un başrolünde olduğu A Gentleman in Moscow 29 Mart'ta başlıyor!
Showtime
Son olarak Star Wars dizisi Obi-Wan Kenobi'yle TV'ye gelen Ewan McGregor'un başrolünde olduğu A Gentleman in Moscow dizisinin yayın tarihi belli oldu ve ilk tanıtımı geldi.

2016'da piyasaya çıkan Amor Towles imzalı romandan uyarlanan dizinin kadrosunda Mary Elizabeth Winstead, Leah Harvey, John Heffernan, Johnny Harris, Dee Ahluwalia, Fehinti Balogun, Bjorn Hlynur Haraldsson, Anastasia Hille, Alexa Goodall, Lyes Salam ve Paul Ready de yer alıyor. 8 bölümlük mini dizi 29 Mart'ta başlayacak.

Diziyi ABD'de Showtime kanalı, dijitalde ise aynı şirket bünyesindeki Paramount+ yayınlayacak. eOne ve Viacom International Studios yapımını üstlendi, Ben Vanstone (All Creatures Great and Small, The Last Kingdom) ise showrunner olarak görev aldı. 

Rusya'daki devrimin sonrasında geçen hikayede Kont Alexander Rostov, geçmişi nedeniyle kendisini tarihin yanlış tarafında bulur. İdam edilmekten kurtulan Kont, gösterişli Hotel Metropol'un çatı katında bir odaya yerleştirilir ve eğer dışarı adım atarsa öldürülmekle tehdit edilir. Rusya tarihindeki fırtınalı yıllar geçtikçe zayıflayan yaşam koşulları, Kont'un daha büyük bir dünyada duygusal bir keşfe çıkmasını sağlar. Otelin duvarları arasında yeni bir hayat kurarken arkadaşlığın, ailenin ve aşkın gerçek değerini anlar.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER