Kübra dizisi ilk haftasında Netflix Top 10'de!

Kübra dizisi ilk haftasında Netflix Top 10'de!
Kübra dizisi ilk haftasında Netflix Top 10'de.

Başrolünde Çağatay Ulusoy'un yer aldığı roman uyarlaması dizi, 18 Ocak'ta izleyiciyle buluşmasının ardından ilk dört günlük performansıyla 13,100,000 saat izlenmeye ve 2,200,000 görüntülenmeye ulaşarak Dili İngilizce Olmayan Filmler listesine 5. sıradan giriş yaptı.Kübra Hakkında:

Gökhan, İstanbul’un arka mahallelerinin birinde yaşayan, hayatının aşkıyla evlenmek için yaşamını yoluna koymaya çalışan sıradan bir gençtir. Bu sıradan hayatı; üyesi olduğu sanal bir uygulamada, Kübra isimli hesaptan gelen bir mesajla değişmeye başlar: “Sen farklısın!”. Gökhan başta önemsemediği bu mesajın ne anlama geldiğini de, kendisine attığı mesajlarla ona kimsenin bilmediği, beklenmedik olaylar hakkında birtakım bilgi ve uyarılar veren Kübra’nın kim olduğunu da zamanla anlar. Gökhan’ın bu gerçeği kabullenmesi onu zorlu bir yolculuğa çıkarmış olur. Bu yolculukta Gökhan’ın destekçileri kadar düşmanları da olacaktır. Ve Gökhan kendini “karanlık ve aydınlığın savaşı” olarak gördüğü bir savaşın tarafı olarak bulacaktır.

Kübra’nın kadrosunda, başrol  Çağatay Ulusoy’a Aslıhan Malbora, Ahsen Eroğlu, Nazan Kesal, Cihan Talay, Aytek Şayan ve Ahmet Mümtaz Taylan eşlik ediyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER