Netflix'in Avatar: The Last Airbender dizisinden yeni bir tanıtım ve poster geldi!

Netflix'in Avatar: The Last Airbender dizisinden yeni bir tanıtım ve poster geldi!
Netflix
Netflix'in Avatar: The Last Airbender dizisinden yeni bir tanıtım videosu ve poster geldi.

Nickelodeon yapımı animasyon dizi Avatar: The Last Airbender'ın aksiyon-macera olarak özgün bir yeniden uyarlaması olan dizi 22 Şubat 2024'te platformda izleyiciyle buluşacak.

Albert Kim (Hayalet Süvari, Nikita) dizinin, dizi sorumlusu, baş yapımcısı ve senaristi. Diğer baş yapımcılar arasında, Rideback’den Dan Lin (Lego Filmi, Aladdin), Lindsey Liberatore (Walker) ve Michael Goi (Swamp Thing, American Horror Story) bulunuyor. Goi, Roseanne Liang (aynı zamanda eş baş yapımcı), Jabbar Raisani ve Jet Wilkinson ise dizinin yönetmenliğini üstleniyor.

Başrollerinde Gordon Cormier (Aang), Kiawentiio (Katara), Ian Ousley (Sokka) ve Dallas Liu’nun (Zuko) yer aldığı dizide Daniel Dae Kim, Amber Midthunder, Arden Cho, Danny Pudi, Paul Sun-Hyung Lee, Lim Kay Siu, Ken Leung, Elizabeth Yu, Yvonne Chapman, Maria Zhang, Tamlyn Tomita, Casey Camp-Horinek, Utkarsh Ambudkar, George Takei, A Martinez, Irene Bedard, Joel Oulette, Nathaniel Arcand, Meegwun Fairbrother, Lucian-River Chauhan, James Sie, Momona Tamada, Thalia Tran, Ruy Iskandar, Hiro Kanagawa, C.S. Lee, François Chau, Ryan Mah ve Randall Duk Kim dizinin kadrosunda yer alan oyuncular rol alıyor.

Yayınlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilir, posteri gelecek sayfada bulabilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER