Kanal D International, Dilek Taşı ve Üç Kız Kardeş'i Content Americas'a götürüyor!

Kanal D International, Dilek Taşı ve Üç Kız Kardeş'i Content Americas'a götürüyor!
Kanal D International da bu yılki Content Americas'a katılmaya hazırlanıyor.

Şirketin 23-25 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek fuarda tanıtacağı dizilerin arasında sonbahar sezonunun yeni yapımlarından Dilek Taşı'nın (A Father’s Promise) ve yaz sezonunun dizilerinden Dönence'nin (Daylight) yanı sıra Veda Mektubu (The Farewell Letter), O Kız (That Girl), Üç Kız Kardeş (Three Sisters) ve günlük drama Aşk ve Umut (Love And Hope) da yer alıyor.

Kanal D International'ın temsil ettiği yerli dizilerin arasında Baht Oyunu, Hekimoğlu, Seversin, Siyah Beyaz Aşk, Zalim İstanbul, Afili Aşk ve Çatı Katı Aşk gibi yapımlar da bulunuyor.

Miami Downtown Hilton'da yapılacak fuardan bir gün önce, 22 Ocak'ta özel bir gala da düzenlenecek. Türk dizilerinin Latin Amerika'ya giriş yapmasının 10. yılı kapsamında düzenlenecek gala Temple House'da gerçekleşecek.

Galaya Yiğit Koçak, Lizge Cömert, Barış Kılıç, Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül gibi isimler de katılacak. Etkinliğin sponsorları arasında Kanal D Drama'yla birlikte Calinos Entertainment, Global Agency, ATV, MIST, Türk Hava Yolları, Dint ve Film Dub Factory, Türkiye Cumhuriyeti Miami Başkonsolosluğu ve İstanbul Ticaret Odası da yer alıyor.Yazı devam ediyor...


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER