Marvel, Jonathan Majors'ı kovdu!

Marvel, Jonathan Majors'ı kovdu!
Brendon Thorne/Getty Images
Jonathan Majors'a bir darbe de Marvel Studios'tan geldi.

Majors, yaklaşık sekiz ay önce kız arkadaşı Grace Jabbari'yle yaşadığı şiddet olayının ardından davalık olmuştu. Majors, bu süreçte bütün iddiaları reddedip karşı suçlamada bulunsa da kendisinin suçlamaları davaya dönüşmedi ve reddedildi. Saldırı ve taciz suçlamalarıyla başlayan kendi davası ise iki haftalık sürecin ardından karara bağlandı. Buna göre altı kişilik jüri, dört ayrı suçlamayla yargılanan oyuncuyu ikisinden suçsuz bulurken ikisinden suçlu bulundu.

Kararda Majors üçüncü dereceden kasıtlı saldırı ve ikinci dereceden ağırlaştırılmış tacizden suçsuz bulunurken üçüncü derece saldırıdan ve tacizden suçlu bulundu. Ceza duruşması 6 Şubat’ta görülecek. Buna göre bir yıla kadar hapis cezası ya da şartlı salıverilme (probation) gibi cezaları alma ihtimali bulunuyor.

Öte yandan 34 yaşındaki oyuncunun Marvel'daki geleceğiyle ilgili süren belirsizlik de bugün cevap buldu. Loki dizisinde Kang karakterini canlandıran ve gelecek iki Avengers filmi başta olmak üzere Marvel evrenindeki yapımlarda karakterini tekrarlaması beklenen oyuncu, stüdyo tarafından kovuldu. Marvel'dan bir temsilci de yaptığı açıklamayla haberi doğruladı. Kang karakterinin gelecek projelerden çıkarılıp çıkarılmayacağı ya da oyuncu değişikliğine gidilip gidilmeyeceği ise şimdilik belli değil. "Avengers: The Kang Dynasty" olarak belirlenen film ismi ise halihazırda "Avengers 5" olarak adlandırılmaya başlandı. 

Menajerlik şirketi Entertainment 360 ve PR şirketi Lede Company ise Jonathan Majors'ı temsil etmeyi birkaç ay önce bırakmıştı. Ayrıca Protagonist Pictures imzalı “The Man in My Basement” filminden gönderildi. ABD Ordusu'nun ve Texas Rangers beyzbol takımının Majors'lı reklamları yayından kaldırıldı. Spike Lee’nin Amazon için hazırladığı “Da Understudy” filmindeki ve Dennis Rodman filmi “48 Hours in Vegas”taki geleceği merak konusu. Ayrıca Majors'ın başrolde olduğu “Magazine Dreams” filminin vizyon belirsizliği de sürüyor. Aralık ayında vizyonda olması beklenen film, Ekim ayında takvimden çıkarılmıştı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER