10 dizi daha yolun sonunda: Station 19, Lucky Hank, Good Trouble, Cruel Summer, Hightown...

10 dizi daha yolun sonunda: Station 19, Lucky Hank, Good Trouble, Cruel Summer, Hightown...
ABC/Disney
Son dönemde 10 dizi için daha iptal ya da final kararı alındı.

* Station 19 dizisinde yolun sonu gözüktü. Grey's Anatomy'nin uzantısı olan dizinin gelecek 7. sezonu aynı zamanda son olacak ve uygun bir sonla final yapacak. ABD'deki grevler nedeniyle sezonların kısılması sonucu final sezonu 10 bölüm sürecek. Şimdiye kadar 95 bölümü yayınlanan dizi böylece 100'ü geçecek.

* Bob Odenkirk'ün başrolünde olduğu komedi-drama dizisi Lucky Hank dizisi ilk sezonun ardından iptal oldu.

* Starz'da ekrana gelen Hightown dizisinin gelecek 3. sezonunun aynı zamanda son olduğu duyuruldu. Yeni sezon 26 Ocak'ta başlayacak.

* Apple TV+, animasyon komedi dizisi Central Park'ı 3. sezonun ardından iptal etti.

* Prime Video, İngiliz yapımı drama dizisi Riches'e 2. sezon onayı vermedi.

* Larry David imzalı HBO komedisi Curb Your Enthusiasm gelecek 12. sezonuyla final yapacak. 10 bölümlük sezon 4 Şubat'ta başlayacak.

* Altı bölümlük ilk sezonu geçtiğimiz yaz yayınlanan, Catheirne Tate'in başrolünde olduğu İngiliz komedisi Queen of Oz iptal oldu.

* MAX, Warrior dizisini 3. sezonun ardından iptal etti, 4 gelmiyor.

* Freeform'dan iki iptal haberi daha geldi. 31 Temmuz’da 2. sezonu biten antoloji drama Cruel Summer’ı ve 5. sezonunun 2. yarısı 2 Ocak 2024’te başlayacak olan Good Trouble iptal oldu. Karar reytinglerin yetersiz gelmesinden dolayı alındı. Good Trouble'ın prodüksiyonu tamamlanmış olsa da düzgün bir finalinin olması adına ek sahnelerin çekileceği ve final bölümünün büyütüleceği öğrenildi.

Verilen kararla birlikte kanalın elinde dizi kalmamış oldu, ancak Freeform henüz senaryolu yapımlardan çekilip çekilmeyeceğiyle ilgili açıklama yapmadı. 2024'te Good Trouble 5. sezon ikinci kısımla birlikte, Grown-ish’in 6. ve son sezonunun ikinci kısmı da ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER