Kim Kardashian ve Ryan Murphy'den yeni bir dizi projesi geliyor!

Kim Kardashian ve Ryan Murphy'den yeni bir dizi projesi geliyor!
Robert Tratechenberg
Kim Kardashian dizi setlerine ısınmaya devam ediyor.

American Horror Story'nin yeni sezonu "Delicate"ta da rol alan Kardashian, Ryan Murphy'yle yeni bir dizi projesinde başrolde yer almak üzere bir araya geliyor. Disney'e bağlı dijital platformlardan Hulu'da ekrana gelmesi için hazırlanan hukuk dramasının yapımını, Murphy'nin içerik anlaşmasının olduğu 20th Television üstlendi. Hulu aynı zamanda Kardashian ve Jenner'ların reality şov programını da yayınlıyor.

Üst düzey, parlak ve seksi bir yetişkin draması olarak tanıtılan diziyi Murphy'yle Feud'ün 2. sezonunda çalışan Jon Robin Baitz (Brothers and Sisters) ve Joe Baken hazırlıyor. 2024'ün sonlarına doğru çekimlere başlanacak ve 2025'in ilk aylarında yayına çıkılacak. Oyuncu seçimleri ise şimdiden başladı.

Yıllar önce Lady Gaga'ya da ilk başrolünü veren Ryan Murphy, hali hazırda Gladiator: American Sports Story, 9-1-1, 9-1-1: Lone Star, Feud: Capote Vs. The Swans, The Watcher ve Monster gibi yapımların hazırlıklarını da sürdürüyor. AHS: Delicate sezonunun ikinci yarısının çekimleri de sürüyor.

Ailesiyle birlikte yer aldığı reality şovla ve kurucusu olduğu SKIMS markasıyla bilinen Kim Kardashian'ın oyunculuk kariyerinde kısa süreli ya da konuk olarak rol aldığı Drop Dead Diva, CSI: NY, Ocean's Eight, PAW Patrol ve sunuculuk yaptığı Saturday Night Live da bulunuyor. Kim Kardashian'ın ilk film başrolü The Fifth Wheel ise Netflix'te ekrana gelecek. Dizinin çekimleri filmin çekimlerinin tamamlanmasından sonra başlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER