Reacher dizisi şimdiden 3. sezon onayını aldı!

Reacher dizisi şimdiden 3. sezon onayını aldı!
Prime Video
Reacher dizisi bir süre daha bizimle olacak. Prime Video, 2. sezonu 15 Aralık'ta başlayacak diziye şimdiden 3. sezon onayı verdi.

Açıklama, Brezilya'nın São Paulo kentindeki CCXP etkinliği kapsamında düzenlenen Prime Video Paneli sırasında Reacher dizisinin yıldızı Alan Ritchson’un üçüncü sezon setinde kaydettiği bir videoyla yapıldı. Ritchson ayrıca ikinci sezondan uzun bir klip paylaşarak hayranlara aksiyon dolu ilk bölümden bir ön izleme sundu. 

Dünya çapında tutkulu bir izleyici kitlesine sahip olan Reacher yayınlanmaya başlamasıyla birlikte Prime Video'nun ABD'de ve dünya çapında bugüne dek en çok izlenen beş orijinal sezon arasında yer aldı. Reacher dizisinin ikinci ve üçüncü sezonları dünya çapında 240'tan fazla ülke ve bölgede sadece Prime Video'da yayınlanacak. 

Dizinin yönetici prodüktörlerinden Lee Child'ın romanlarından uyarlanan ve Alan Ritchson’un (Fast X, Titans) başrolde oynadığı Reacher dizisi, bir Amazon MGM Studios, Skydance Television ve Paramount Television Studios yapımı. Reacher'ın senaristi olan Emmy adayı yazar Nick Santora (FUBAR, Prison Break) aynı zamanda yönetici prodüktör ve dizi lideri olarak görev yapıyor. Üçüncü sezonda Santora ve Child'ın yanı sıra Ritchson ile birlikte Don Granger, Scott Sullivan, Mick Betancourt ve David Ellison, Dana Goldberg ve Skydance adına Matt Thunell yönetici prodüktörler olarak görev alıyor. Carolyn Harris ve Kenny Madrid ise Skydance Television için dizinin sorumlu yöneticiliklerini üstleniyor. 

15 Aralık'ta Prime Video'da yayınlanmaya başlayacak ikinci sezon, eski askeri dedektif Jack Reacher'ın (Alan Ritchson), eskiden ABD Ordusunda görev yaptığı 110. Askeri Polis Özel Soruşturma Birliği üyelerinin birer birer gizemli bir şekilde ve vahşice öldürüldüğüne dair şifreli bir mesaj almasıyla açılıyor. Başıboş bir yaşam süren Reacher, araştırma yapmak için ailesi gibi yakın olduğu üç eski ekip arkadaşıyla yeniden bir araya geliyor: Frances Neagley (Maria Sten); Reacher'ın uzun zamandır yakınlık duyduğu adli muhasebeci Karla Dixon (Serinda Swan); ve hızlı konuşan, sustalı bıçak kullanan aile babası David O'Donnell (Shaun Sipos). Birlikte, her dönemeçte bahislerin daha yüksek olduğu bir gizemi çözmeye başlarlar ve onlara kimin ihanet ettiği ve bir sonraki ölen kişinin kim olacağı sorularını gündeme getirir. Kendine özgü zekası ve büyüklüğünü kullanarak Reacher, gerçeği ortaya çıkarmak ve birliğindeki üyeleri korumak için hiçbir engel tanımayacaktır. Reacher ve ekibinin kesin bildiği bir şey varsa, o da Özel Dedektifler ile uğraşılmaması gerektiğidir.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER