Prime Video'nun yeni dizisi Fallout'un ilk tanıtımı ve posterleri yayınlandı!

Prime Video'nun yeni dizisi Fallout'un ilk tanıtımı ve posterleri yayınlandı!

Prime Video'nun merakla beklenen yeni dizisi Fallout'un ilk tanıtımı ve posterleri yayınlandı. Yayınlanan tanıtımı aşağıdan izleyebilir, posterleri gelecek sayfalarda bulabilirsiniz.

Tüm zamanların en büyük video oyunundan ilham alan Fallout, neredeyse hiçbir şeyin kalmadığı bir dünyada, var olanlarla olmayanların hikayesini anlatmaktadır. Kıyametten 200 yıl sonra, lüks Fallout sığınağının nazik sakinleri, atalarının geride bıraktığı radyasyonla dolu cehenneme geri dönmeye zorlanır ve kendilerini inanılmaz derecede karmaşık, tuhaf ve son derece şiddet içeren bir evrende bulduklarında şaşırırlar. 

Dizinin yapımcılığını, Kilter Films’den Jonathan Nolan ve Lisa Joy üstleniyor. Dizinin ilk üç bölümünün yönetmenliğini Jonathan Nolan, yönetici prodüktör, yazar ve ortak yapımcı görevini Geneva Robertson-Dworet ve Graham Wagner üstleniyor. Başrolleri ise Ella Purnell (Yellowjackets), Walton Goggins (The Hateful Eight) ve Aaron Moten (Emancipation) paylaşıyor. Amazon MGM Studios ve Kilter Films, Bethesda Game Studios ve Bethesda Softworks ile iş birliği içinde yapımı gerçekleştiriyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Moisés Arias (The King of Staten Island), Kyle MacLachlan (Twin Peaks), Sarita Choudhury (Homeland), Michael Emerson (Person of Interest), Leslie Uggams (Deadpool), Frances Turner (The Boys), Dave Register (Heightened), Zach Cherry (Severance), Johnny Pemberton (Ant-Man), Rodrigo Luzzi (Dead Ringers), Annabel O'Hagan (Law & Order: SVU) ve Xelia Mendes-Jones (The Wheel of Time) gibi başarılı isimler bulunuyor. Fallout, dünya genelinde 240'tan fazla ülke ve bölgede sadece Prime Video'da yayınlanacak.

Karakterler:

  • Ella Purnell’in canlandırdığı Lucy, her şeyin üstesinden gelebilen, Amerikan ruhuyla dolu iyimser bir Vault Dweller. Lucy’nin huzurlu ve idealist doğası, sevdiklerine zarar verildiğinde sınanır.
  • Aaron Moten’ın canlandırdığı Maximus, Brotherhood of Steel adlı militarist bir fraksiyonda hizmet ettiği trajik geçmişini gizleyen genç bir asker. Brotherhood'un Wasteland'e düzen getirme misyonuna inanır ve bu hedeflere ulaşmak için her şeyi yapmaya hazırdır.
  • Walton Goggins’in canlandırdığı The Ghoul, Wasteland'de bir ödül avcısı olarak hayatta kalmıştır. Pragmatik ve acımasız olan Ghoul, gizemli bir geçmişi saklar.
  • Kyle MacLachlan’in canlandırdığı Overseer Hank, Vault 33'ün Overseer'ı ve Lucy'nin babasıdır. Dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye istekli biridir.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER