White Collar dizisi de geri dönebilir!

White Collar dizisi de geri dönebilir!
USA Network
Ekrana dönen eski dizilerin arasında White Collar da katılabilir.

Başrol oyuncusu Matt Bomer, yeni dizisi Fellow Travelers'ın tanıtımını yaptığı sırada White Collar hakkında da konuştu ve dizinin geri dönmesi için ciddi görüşmelerin olduğunu belirtti. Bomer, birçok şeyin bir araya gelmesi gerektiğini ama bir plan olduğunu ve neler olacağına bakacaklarını belirtti.

ABD'nin kablolu kanallarından USA Network'te yayınlanan White Collar, 2009-2014 arasında altı sezon sürdü. Beyaz yakalı bir düzenbaz olan Neal Caffrey'i canlandıran Bomer, 2020'de de dizinin dönme ihtimaline dair bir açıklama yapmıştı.

White Collar'ın olası ekrana dönüşünde Eylül 2021'de vefat eden Willie Garson ne yazık ki olamayacak. Garson, dizide Neal'ın yakın arkadaşı Mozzie'e hayat verdi. Bomer, açıklamasında dizinin yaratıcısı Jeff Eastin'in kendisine ve başrollerden Tim DeKay'e sunduğunun Garson'ı ve diziye katkısını da onurlandığını, öyle olmasaydı tekrardan dahil olmasının yolu olmadığını da ekledi.
 
White Collar'ın kadrosunda Tiffani Thiessen, Marsha Thomason, Sharif Atkins, Hilarie Burton, Diahann Carroll gibi isimler de yer alıyor. Dizinin yapımını üstlenen 20th Television haberle ilgili yorum yapmaktan kaçındı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER