MedCezir final yapıyor. Peki mutlu son?

MedCezir final yapıyor. Peki mutlu son?
Haftalardır sosyal medyanın gündemine oturan o sorunun cevabı açıklandı. MedCezir'in 77. bölümde final yapacağını geçtiğimiz hafta içinde duyurmayan kalmamıştı. Hemen hemen bütün mecralar dizinin finale yürüdüğünü yazdı ama MedCezir seyircisi bu cevaba inanmak istemedi. Bir tek kişinin ağzından çıkacak cevabı bekledi.

Sonunda o cevap Ece Yörenç'ten geldi... MedCezir'i hepimiz çok özleyeceğiz! Uyarlandığı format The O.C, yayın hayatına 5 Ağustos 2003'te başlamış, 4 sezon boyunca yayında kalmış, 97 bölüm yayınlamış ve 22 Şubat 2007'de final yapmıştı. MedCezir ise 2 sezon, 77 bölüm yayında kaldı. Orjinal formatın 45 dakika, bizdekinin 100 dakikaları bulduğu hatta çok zaman da bu süreleri aştığı düşünülürse uyarlamanın oldukça başarılı olduğu yorumu yapılabilir.

Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy'un başrollerinde olduğu MedCezir yayın hayatı boyunca pek çok ilke imza attı. Sosyal Medya kullanımı ve özellikle ürün yerleştirme ve pazarlama konusunda oldukça başarılı ilklere imza attı. Ayrılmak ve unutmak zor olacak.. Şimdi herkes nefesini tuttu ve o final bölümünü bekliyor. MedCezir'de mutlu son mu olacak? Mira ve Yaman ekran hafızamızda mutlu bir çift olarak mı yer alacak yoksa mendiller fora mı? İşte bu cevabı öğrenmek için de 3 haftamız var...

Bütün MedCezir ekibine teşekkür eder, ferah feza yeni işler dileriz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER