Yalandan Öyküler, 17 Kasım'da BBC First ekranlarında başlıyor!

Yalandan Öyküler, 17 Kasım'da BBC First ekranlarında başlıyor!
İki kadının bir sahtekarın kurbanı olma hikayesini ekranlara taşıyan aksiyon dolu yeni polisiye dizisi “Yalandan Öyküler”, 17 Kasım Cuma günü saat 21.00’de BBC First ekranlarında başlıyor.
 
BBC First’ün aksiyon dolu yeni polisiye dizisi günümüzde sahtekarlığın hızla yükselişini ve bir dolandırıcıyı kendi oyununda alt etme cesareti gösteren iki kadını konu alıyor. Birbirinden çok farklı olan Alice ve Cheryl, ikisini de yok etmeye çalışan bir dolandırıcı olan Dr. Robert Chance ile üçgen içerisinde sıkışıp kalıyor. Ailesiyle birlikte küçük bir bungalovda yaşayan azimli ama hor görülen asistan Alice’i ve görkemli bir malikanede tek başına yaşayan popüler yazar Cheryl’i belirsizliklerle dolu bir olay örgüsü bekliyor. Alice’in tüm varlığını elinden alan sosyopat bir dolandırıcı ve aynı zamanda tanınmış bir çevre dostu olan Dr. Robert Chance, Alice’e yaşattıklarının aynısını yeni kurbanına da yapmayı planlıyor. Cheryl’e aşıkmış gibi görünen ama planlarını ince bir şekilde işleyen Dr. Robert Chance’in dolandırıcılığını ortaya çıkarmak isteyen Alice, adaleti sağlamak istiyor. Cheryl’in kendi yaşadıklarını yaşamasını istemeyen Alice, ona gerçekleri göstermek için bir hayli ileri gidiyor. Ses getiren ilk sezonuyla “Yalandan Öyküler” (The Following Events Are Based On A Pack of Lies) 17 Kasım Cuma günü saat 21.00’de beş bölümden oluşan ilk sezonuyla BBC First ekranlarında başlıyor. 
 
BBC First’te aksiyon dur durak bilmeden devam ediyor
Sürükleyici olay örgüleri sayesinde izleyicileri gerçek hayatta kaçınmayı tercih edecekleri dünyalara götüren suç dizilerinin popülaritesi gün geçtikçe artıyor. Bu diziler sürükleyici olay örgüleriyle izleyicileri büyülerken onları koltuklarının ucunda bırakan heyecan verici anlatıların derinliklerine çekiyor. Yapılan empati sayesinde nihai bir ders veren suç dizileri izleyicilere müthiş bir seyir keyfi sunuyor. Bol gizem içeren suç dizisi Rahibe Boniface Gizemleri, Kasım ayında ikinci sezonuyla ekranlara geri dönüyor. Gizemleri çözen rahibeyi konu alan dizideki vakalar saymakla bitmiyor. Evli çiftlere özel tatil programının kanlı geçmişinin şaşkınlığından baskıcı bir menajerin öldürülmesine kadar çeşit çeşit suçla boğuşan rahibe, izleyiciye parçaları birleştirmesi gereken bir yapboz sunuyor. “Rahibe Boniface Gizemleri” (Sister Boniface Mysteries) 4 Kasım Cumartesi günü saat 21.00’de BBC First’te izleyiciyle buluşuyor. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER