Bir Derdim Var ve Şahane Hayatım dizilerinin uluslararası dağıtımını Madd Entertainment üstlendi!

Bir Derdim Var ve Şahane Hayatım dizilerinin uluslararası dağıtımını Madd Entertainment üstlendi!
Sonbahar sezonunun yeni dizilerinden Bir Derdim Var'ın ve Şahane Hayatım'ın uluslararası dağıtımını Madd Entertainment üstlendi.

Yakında FOX ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan, Ay Yapım imzalı yeni dizi Şahane Hayatım dizisi "My Wonderful Life" adıyla tanıtılacak. Kanal D'de yayınlanacak olan, AyNA Yapım imzalı Bir Derdim Var dizisi ise "Light In The Dark" ismiyle tanıtılacak.

16-19 Ekim tarihleri arasında Cannes'da yapılacak MIPCOM sırasında sektöre girişinin 5. yılını özel bir partiyle kutlayacak olan şirket, bir yandan da geniş kataloğundaki dizileri uluslararası alıcılarla buluşturacak. Madd Entertainment, sezonun yeni dizilerinden Yabani (Wild Heart), Kirli Sepeti (Dirty Laundry) ve Hudutsuz Sevda'nın (The Brave) uluslararası dağıtımını da üstlendi.

Şirketin CEO'su Ateş İnce, "MIPCOM'a ilk katılışımız daha dün gibi. Beş yıl sonrasında MADD Entertainment, Türk dizilerinin lider dağıtımcısı haline geldi ve sonbahar dizilerimiz de bunu yansıtıyor," dedi.

Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Yiğit Özşener, Serkan Keskin, Nesrin Cavadzade, Sumru Yavrucuk, Gökçe Eyüboğlu’nu kadrosunda bir araya getiren Şahane Hayatım'ı Meriç Acemi kaleme alıyor ve Çağrı Bayrak yönetmenliğini üstleniyor.

Başrollerinde Birce Akalay ve Mert Fırat’ı buluşturan, İtalyan yapımı ‘Oltre La Soglia’ (On The Brink) uyarlaması olan Bir Derdim Var'ın güçlü oyuncu kadrosunda Engin Hepileri, Neslihan Arslan, Başak Gümülcinelioğlu, Erdem Şenocak, İdil Sivritepe, Sami Aksu ve Sennur Nogaylar yer alırken onlara genç oyuncular Eylül Ersöz, Ata Artman, Ava Yaman, Esila Umut, Ataberk Mutlu, Ezgi Gör ve Efe Poylu eşlik ediyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER