Acun Medya, Aşka Düşman dizisini MIPCOM'a götürüyor

Acun Medya, Aşka Düşman dizisini MIPCOM'a götürüyor
Acun Medya da bu yıl MIPCOM'a katılmaya hazırlanıyor.

Şirket, yeni dizisi Aşka Düşman'ı 16-19 Ekim tarihleri arasında Cannes'da düzenlenen içerik fuarında "Enemy of Love" ismiyle tanıtacak. Aşka Düşman'ın yapımcısı Esat Yontuç, konuyla ilgili "Yeni dizimizi tanıtmanın ve Türkiye'de TV yapımcılığının sınırlarını zorlamanın heyecanını yaşıyoruz. Aşka Düşman, İnci ve Uygar arasında taze ve sürükleyici bir aşk yolculuğuna çıkıyor. Dizi için şimdiden ön satışlara da imza attık. Televizyon dünyasındaki engin tecrübemize rağmen Türk dizileri bizim için yeni bir macera ve bunun bir parçası olmaktan büyük heyecan duyuyoruz," sözlerine yer verdi.

Kasım ayında TV8'de başlaması beklenen dizinin İsrail'in Achla TV kanalına lisanslandığı ve diğer pazarlarla görüşmelerin sürdüğü öğrenildi.

Dizide aşka düşman bir anne tarafından yetiştirilen İnci’nin Uygar ile aşkının hikayesi anlatılacak. Yönetmenliğini Mesude Erarslan’ın yaptığı dizinin senaryosunu Eylem Canpolat ve Ozan Aksungur kaleme alıyor. Başrollerini Nazan Kesal, Buse Meral ve Cem Yiğit Üzümoğlu’nun paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda; Ebru Aykaç, Merve Nur Bengi, Bedia Ener, Barış Aytaç, Esra Ruşan, Bihter Dinçel, Lavinya Ünlüer, Beste Kanar, Pelin Bahsi, Mehmet Çepiç, Jale Yücel, İbrahim Şahin, Mustafa Arhan, Berkan Bulut ve Sermet Yeşil gibi isimler rol alıyor.
 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER