Yabani, Kirli Sepeti ve Hudutsuz Sevda'nın uluslararası dağıtımını Madd Entertainment üstlendi

Yabani, Kirli Sepeti ve Hudutsuz Sevda'nın uluslararası dağıtımını Madd Entertainment üstlendi
Ülkemizin önde gelen dağıtım ve lisanslama şirketlerinden Madd Entertainment bu yıl da MIPCOM'a katılmaya hazırlanıyor. 16-19 Ekim tarihleri arasında Cannes'da yapılacak fuar sırasında sektöre girişinin 5. yılını özel bir partiyle kutlayacak olan şirket, bir yandan da kataloğundaki dizileri uluslararası alıcılarla buluşturacak.

Madd Entertainment'ın zengin kataloğunda FOX Türkiye'de yayınlanan, sezonun yeni dizilerinden Kirli Sepeti, Hudutsuz Sevda ve Yabani de yer alıyor. Yeni bölümleriyle Pazar günleri ekrana gelen Kirli Sepeti dizisi "Dirty Laundry", Salı günü izleyiciyle buluşan Yabanı dizisi "Wild Heart" ve Perşembe günleri yayınlanan Hudutsuz Sevda dizisi ise "The Brave" ismiyle tanıtılacak.

Şirketin temsil ettiği geniş yelpazenin içinde Ya Çok Seversen, Aile, Kraliçe, Gülcemal, Taçsız Prenses ve Hayatımın Şansı'nın yanı sıra Yargı ve Yunanistan uyarlaması Pagidevmenoi, Baba, Oğlum, Mahkum, Bir Peri Masalı, Kusursuz Kiracı, Tozluyaka, Ah Nerede, Ufak Tefek Cinayetler ve Arapça uyarlaması Stiletto, Gizli Saklı, İyilik, Üç Kuruş ve Evlilik Hakkında Her Şey gibi birçok yapım da bulunuyor.

Dizilerin yabancı isimleriyle hazırlanan posterleri gelecek sayfalarda bulabilirsiniz.

Yazı devam ediyor...


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER