American Horror Story'nin 12. sezonu 20 Eylül'de başlıyor!

American Horror Story'nin 12. sezonu 20 Eylül'de başlıyor!
FX
12. sezonuyla ekrana geri dönmeye hazırlanan American Horror Story'nin yayın tarihi yayınlanan yeni posteriyle açıklandı. 

Dizi, 20 Eylül'de FX kanalında izleyiciyle buluşacak. Ancak yeni sezonun parçalara ayrıldığı öğrenildi ve toplamda kaç parça olduğu henüz bilinmiyor. "Delicate" adı verilen sezon, ABD'de devam eden senarist ve oyuncu grevi nedeniyle henüz tamamlanamadığı için parçaların peş peşe yayınlanmama ihtimali de bulunuyor.

Emma Roberts, Kim Kardashian ve Cara Delevingne'ın başrollerinde yer aldığı sezon, Danielle Valentine’ın gerilim romanı Delicate Condition'dan esinlenilerek hazırlanıyor. Valentine'ın romanı hamileliğini ortadan kaldırmak isteyen kötücül bir varlığın olduğuna ikna olmuş bir kadını takip ediyor. Delicate Condition, Rosemary’s Baby’nin feminist bir güncellemesi olarak da tanımlanıyor.

Halley Feiffer (Impeachment: American Crime Story) sezonu kaleme aldı ve showrunner olarak görev alıyor. Kadroda Matt Czuchry, Mj Rodriguez ve konuk olarak Zachary Quinto da bulunuyor. Sezondan ilk tanıtım videosu geçen ay geldi.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER