American Horror Story 12. sezondan ilk tanıtım videosu geldi

American Horror Story 12. sezondan ilk tanıtım videosu geldi
FX
American Horror Story'nin 12. sezondan ilk tanıtım videosu geldi. Tanıtım videosunda başrollerden Emma Roberts, Kim Kardashian ve Cara Delevingne yer alıyor.

Adı “Delicate” olan sezon, Danielle Valentine’ın Ağustos ayında çıkacak gerilim romanı Delicate Condition'dan esinlenilerek hazırlanıyor. İlk kez bir AHS sezonu bir metinden uyarlama olacak. Valentine'ın romanı hamileliğini ortadan kaldırmak isteyen kötücül bir varlığın olduğuna ikna olmuş bir kadını takip ediyor. Delicate Condition, Rosemary’s Baby’nin feminist bir güncellemesi olarak da tanımlanıyor.

Halley Feiffer (Impeachment: American Crime Story) sezonu kaleme aldı ve showrunner olarak görev alıyor. Diziye 2013'te Coven'la katılan ve Freak Show, Cult, Apocalypse ve 1984 sezonlarında da rol alan Emma Roberts, böylece dört yıllık aranın ardından diziye dönmüş oldu. Keeping Up With the Kardashians'la tanınan reality şov yıldızı Kim Kardashian ise kariyerinde ilk kez bir dizide başrolde yer alıyor. Kadroda Matt Czuchry de bulunuyor.

Delicate sezonu, ABD'de devam eden senarist ve oyuncu grevi nedeniyle henüz tamamlanamadı ve yayın tarihi şimdilik belli değil.
 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER